דיווח: הומלס לא יוחזר לנבחרת גרמניה

לב לא ישנה את דעתו אחרי ההפסד להולנד: "לא שלטנו לרגע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.19 - 14:58
תחילת כתבה

בזמן שהנבחרת שלנו מרוכזת בהחמרת המצב בבית הישראלי, נערך אמש (שישי) קרב ענקיות, בו הולנד רשמה מהפך ו-2:4 אדיר על היריבה הגדולה מגרמניה והוכיחה שאת הנקמה צריך להגיש קרה. הבוקר הגיעו התגובות לערב הנהדר שנערך בהמבורג, שהבהירו שגם עכשיו לא שקט אצל שתי הנבחרות.

"הולנד פשוט היו טובים יותר בכל 90 הדקות", הסביר מאמן נבחרת גרמניה, יוגי לב, לאחר ההתמודדות. "הפסדנו בצדק. למרות שתפסנו את ההובלה מהר מאוד, לא הייתה לי לרגע הרגשה ששלטנו במשחק. ניסינו ללחוץ לחזור למשחק דרך כדורים ארוכים, אבל זה לא עבד. כתוצאה מכך, ההתקפות של הולנד הפכו שכיחות יותר וזה היה עניין של זמן עד שהתמוטטנו. זה מאכזב. לא הגענו לרמה שהיינו צריכים להגיע אליה בתחרות חשובה כמו זו".

למרות היכולת החלשה שהציגה הגנת המנשאפט מול החוד ההולנדי, נראה שלב לא שוקל שינויים יוצאי דופן בשלב זה. כתב "בילד", כריסטיאן פאלק, טוען שהוא שוחח עם המאמן הגרמני, שאמר שאין סיכוי שמאטס הומלס יחזור למדים הלאומיים. כזכור, במארס האחרון בלם בורוסיה דורטמונד הופרש מהנבחרת, יחד עם תומאס מול וג'רום בואטנג. 

מנואל נוייר הוסיף בראיון לבילד הגרמני: "אנחנו יודעים שהכל יכול לקרות בכדורגל, למדנו את זה בשרנו במונדיאל 2018. לא כל כדורגלן מקצועי מצפה לזה, זאת הסיבה שאנחנו צריכים לקחת כל משחק ברצינות, במיוחד במשחק החוץ שמצפה לנו בבלפסט (צפון אירלנד). לא יהיה קל שם, הם ניצחו אותנו שם כבר".

גם בצד המנצח לא הכל היה שקט. וירג'יל ואן דייק התייחס לשופט המשחק, ששרק לכדור עונשין לטובת גרמניה במצב של 2:1 לאורנג', כאשר מתייס דה ליכט נגע בידו כדור שהיה ספק ירוי: "השגנו את השוויון שהיינו ראויים לו, אבל אז השופט רצה להפוך את המשחק למרגש שוב אז הוא שרק. ברצינות, הוא אפילו לא ראה את הכדור, הוא פשוט נחת לו על היד. אבל המשכנו להאמין ואפילו שלטנו בקצב. היינו מופתעים מהקריסה של הגרמנים, עשינו להם חיים קשים".