הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אמבפה, קאנטה וקימפמבה יחזרו לסגל צרפת

דשאן פירם את הסגל לטורקיה ואיסלנד. גם סגל אנגליה בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.19 - 15:32

סבב משחקים נוסף של מוקדמות יורו 2020 עומד לצאת לדרך ולאחר שישראל פירסמה את הסגל שלה, הגיעה תורן של הנבחרות הגדולות לחשוף את רשימת השחקנים שלהן. היום (חמישי), דידייה דשאן פירסם את סגל נבחרת צרפת והחליט לא לוותר על קיליאן אמבפה, שרק חזר מפציעה.

הכוכב, ששותף לחצי שעה בשני משחקיה האחרונים של פ.ס.ז', יכלל בסגל של אלופת העולם לקראת המשחקים מול איסלנד וטורקיה, כמו גם אנגולו קאנטה, סטיב מנדנדה ופרסנל קימפמבה. כל הרביעייה נעדרה מצמד המשחקים הקודמים מול אנדורה ואלבניה, וכעת, הם ינסו לשמור את דשאן בפסגת הבית לקראת סיום שלב הבתים, כששתי היריבות התורניות עדיין נושפות בעורפן.

כזכור, צרפת ממוקמת במקום הראשון של בית ח' עם 15 נקודות, כשהיא מחזיקה במאזן של חמישה ניצחונות והפסד בודד מול טורקיה המפתיעה, בה היא תנסה לנקום הפעם. הטורקים נמצאים במקום השני בבית, כשרק הפרש שערים מפריד ביניהם לבין אלופת העולם, ואיסלנד קצת מאחוריהן במקום השלישי עם 12 נקודות.

גם אנגליה פירסמה את הסגל שלה לקראת צמד המשחקים מול צ'כיה ובולגריה. האנגלים נמצאים בעמדה טובה יותר מזו של הצרפתים, כשהם ממוקמים בפסגת הבית, עדיין ללא הפסד ובמרחק שלוש נקודות מהצ'כים שבמקום השני. במוקד הזימונים נמצאת צ'לסי, כששחקנה, פיקאיו טומורי, קיבל זימון בכורה. מלבדו, גם מייסון מאונט ותמי אברהם קיבלו את הקרדיט. מי שלא זומן הוא ארון וואן ביסאקה, מגנה הימני של מנצ'סטר יונייטד, שייעדר בגלל פציעה. גם דלה אלי לא בסגל.

הסגלים המלאים: