רונאלדו: "אני לא לגמרי כשיר, יובנטוס יודעת את זה"

הפורטוגלי שבר שתיקה: "לא הייתה מחלוקת בחילוף, המצאתם את זה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.11.19 - 22:15
תחילת כתבה

אלופת אירופה, פורטוגל, הבטיחה הערב (ראשון) סופית את העלייה ליורו 2020 ואת ההזדמנות שלה לשמור על הכתר. כריסטיאנו רונאלדו, שכבש במשחק את שערו ה-99 במדים הלאומיים, התראיין בסיום ושבר שתיקה בנוגע לסערה סביבו בשבועות האחרונים.

כזכור, הפורטוגלי הוחלף מוקדם בשני המשחקים האחרונים של יובנטוס, ודיווחים רבים טענו שזעם על המאמן מאוריציו סארי ואף קילל אותו. עם זאת, רונאלדו הכחיש: "בשלושת השבועות האחרונים שיחקתי עם מגבלות, ויובנטוס יודעת את זה. לא הייתה פה מחלוקת, אתם אלה שיוצרים אותה".

"אני לא אוהב להיות מוחלף", רונאלדו דאג להבהיר, אבל הוסיף: "שיחקתי עם מגבלות בשלושת השבועות האחרונים. ניסיתי לעזור ליובנטוס, אפילו ששיחקתי פצוע. אני עדיין לא מאה אחוז, אבל כשזה מגיע ללהקריב עבור הקבוצה או הנבחרת אני עושה זה בגאווה. ביובנטוס, יש המון לחץ מצד אינטר. אנחנו מובילים בשתי נקודות, אבל אסור לנו להוריד הילוך כי א נסיים בתיקו או נפסיד, אם יעברו אותנו ולכן הקרבתי".

קפטן נבחרת פורטוגל נשאל על מצב הפציעה שלו וענה: "אף פעם לא היו לי פציעות קשות מאוד. אני משחק ב-50 או ב-60 משחקים בשנה, אבל לפעמים יש דברים בלתי צפויים. זה כאב שמונע ממני להיות מאה אחוז, אבל אני תמיד מנסה לעזור. בסופו של דבר ניצחנו. יובנטוס ראשונה בליגה, פורטוגל עלתה ליורו ואני אהיה כשיר לחלוטין בהקדם האפשרי".