הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"תחרות מזויפת". דה בריינה תוקף את אופ"א

רוסיה ודנמרק מול בלגיה בבתים. הקשר לא רואה טעם להגרלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.11.19 - 14:18

הג'ינג'י עצבני. קשר נבחרת בלגיה, קווין דה בריינה, שכבש צמד אתמול (שלישי) בניצחון 1:6 של נבחרתו על קפריסין הביע ביקורת חריפה על אופ"א בסיום המשחק. הוא התלונן על הפורמט החדש של יורו 2020 ועל העובדה שנבחרתו כבר יודעת מול אילו נבחרות היא תתמודד עוד לפני ההגרלה.

"בושה שהכל כבר ידוע", אמר דה בריינה, "זה מרגיש כמו תחרות מזויפת". כידוע, אופ"א שינתה את הפורמט של היורו הקרוב בשתי היבטים. מעבר להרחבת מספר המשתתפות מ-16 ל-24, הטורניר יתקיים ברחבי אירופה ויחולק בין 12 מדינות שונות ובין היתר אנגליה, הולנד, איטליה וספרד יארחו חלק מהמשחקים. כך נוצר מצב שחלק גדול מהנבחרות משיגות יתרון ביתיות ומתוקף הדברים עוד לפני שבוצעה ההגרלה נקבע כי בלגיה תתמודד מול רוסיה ודנמרק.

"חבל, הכדורגל נהיה עסקי יותר יותר", הוסיף קשר מנצ'סטר סיטי. בלגיה כאמור, לא תהיה אחת מבין הנבחרות שיארחו את הטורניר. ארבעה משחקים היו אמורים להתרחש בבריסל, אך בסופו של דבר הועברו ללונדון ויתקיימו באצטדיון וומבלי. איטליה, ספרד, אנגליה וגרמניה הן ראשי דרגים, אוקראינה לא יכולה לפגוש את רוסיה בשלב המוקדם מסיבות פוליטיות ולכן מבחינת בלגיה ההגרלה איבדה את הרלוונטיות שלה.