"לא רוצה אנשים כמו רוברט מורנו לצידי"

לואיס אנריקה התייחס לראשונה לדרמה בספרד: "הוא לא נאמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.11.19 - 13:34
תחילת כתבה

אדמת הכדורגל הספרדי רעדה בשבוע שעבר, כאשר לואיס אנריקה שב על עקבותיו וחזר לתפקיד המאמן הראשי של הנבחרת. היום (רביעי), לראשונה מאז הקאמבק, לואיס אנריקה התיישב למסיבת עיתונאים והתייחס לדרמה שהתחוללה מאחורי הקלעים, והובילה לעזיבתו של מי שהיה עד לא מזמן יד-ימינו, רוברט מורנו.

"זה יום מיוחד עבורי ועבור משפחתי, חזרתי הביתה", פתח לואיס אנריקה במונולוג, ואז החל "לפתוח" על רוברט מורנו: "אני מבין שאני צריך לספק הסברים, על אף שאני לא אוהב להיות במצב הזה. כן, אני אחראי לכך שהוא לא נמצא כאן. אני לא ה'טוב' בסרט הזה, אבל גם לא הנבל".

לוצ'ו הסביר: "ב-12 בספטמבר נפגשנו בבית שלי והוא אמר לי שהוא רוצה לאמן את הנבחרת ביורו ושאם אני ארצה, אוכל לחזור אחר כך. זה לא הפתיע אותי, ראיתי את זה בא. אני מבין את האמביציה שלו, את השאיפה להיות מאמן, אבל מבחינתי מדובר בחוסר נאמנות. מבחינתי, אמביציית יתר היא לא סגולה, אלא פגם. אני מבין את הרצון שלו, אבל לא שותף לו. אני לא הייתי עושה זאת במקומו. אני לא רוצה אנשים כאלה בצוות שלי".

"במהלך החיים, סיטואציות שונות מובילות אותך לפגוש אנשים. אתה לומד להבין מי חבר שלך ומי לא", הוסיף אקס ברצלונה, "אני לא גאה באיך שהדברים הסתיימו, אבל אני נרגש מאוד לקראת העבודה שמחכה לי לקראת אליפות אירופה וגביע העולם".