"התסכול גדול, קרסנו תחת לחץ הציפיות"

מאמן טורקיה מאוכזב. במולדתו קוטלים: "לא כך נראה החלום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.06.21 - 21:53
תחילת כתבה

בטורקיה התקשו להתמודד עם גודל האכזבה שנחתה על המדינה לאחר שהנבחרת הלאומית הושפלה הערב (ראשון) גם במחזור האחרון של שלב הבתים ביורו לאחר שספגה 3:1 מול שווייץ, במה שנעל טורניר כושל במיוחד עבור החבורה של שנול גונאש. "לא כך נראה החלום שלנו", נכתב בכותרות האתרים הטורקיים נוכח שלב הבתים האיום שהסתכם ב-0 נקודות, שער בודד ו-8 ספיגות, בדרך לסיכום הטורניר שהוגדר כ"גרוע ביותר בתולדות המדינה".

"לא ציפינו שכך זה יראה", פתח בלם הנבחרת מריח דמיראל, "היו לנו הרבה מאוד ציפיות, מילים לא יוכלו לתאר את העצב. אנחנו הנבחרת הצעירה ביותר בטורניר, ונוכיח שאנחנו טובים יותר בטורנירים הבאים. אני כאן בטוב וברע, אני מבטיח לכם שנתקן את זה, תסמכו עליי ועל החברים שלי. אנחנו נראה הרבה יותר טוב בקרוב. אני מתנצל".

גם מאמן הנבחרת, גונאש, התמודד מול חיציי הביקורת מבית: "אנחנו עצובים. חיכינו לטורניר הזה כל כך הרבה זמן. כולם התאחדו סביב הנבחרת וציפינו להראות כדורגל טוב ותוצאות טובות. התחלנו רע וזה גרם לנו לאבד את הביטחון. לפעמים כשדברים הולכים לא טוב הכל נהרס. התקשנו למצוא את השער, אבל זו קבוצה צעירה וצריך להכיר בזה. הם יתקנו את זה, אני סומך עליהם. הטורניר הזה לא הלך כמו שציפינו וזה גורם לתסכול גדול.  בכל אופן, כולם נתנו את מה שיכלו, ואני סומך על עצמינו, אני מאמין בטורקיה. הלקח יילמד, ונהיה טובים בהרבה בדרך להצלחות".

"בכל אופן, כעת זה העבר, אנחנו צריכים לקבל את הביקורת ולהמשיך הלאה, לא להיתקע", סיכם המאמן, "בסופו של דבר קרסנו תחת הלחץ של הציפיות, אך אנחנו מחוייבים להמשיך ולהביט לעתיד".