בית הלחמי: "היה קשה. מקווה שנשתחרר בהמשך"

מאמן העתודה סיכם ניצחון ראשון באליפות. ים מדר: "שינינו את המומנטום"

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.07.19 - 22:35
תחילת כתבה

יש ניצחון ראשון בטורניר לישראל באליפות אירופה עד גיל 20 הביתית. נבחרת העתודה השיגה 75:85 על איטליה והשכיחה את ההפסד המאכזב בפתיחת הטורניר יממה לפני כן. האלופה המכהנת יכולה להיות אופטימית לקראת ההמשך אחרי שגברה על נבחרת קשוחה ומוכשרת.

"היה קשה ומותח. זה הניצחון הראשון שלנו ואני מקווה שנשתחרר בהמשך. זה לא המשחק השוטף שלנו, אבל שמרנו טוב יותר והיינו אגרסיביים", סיכם אריאל בית הלחמי. "הקהל זה משהו מטורף ויש לי רק מילים טובות לאווירה שהוא נותן. מאוד אוהב שדני אבדיה מגיע לקהל וכך גם כל השחקנים שלנו. אנחנו משחקים בשביל הקהל הזה וצריך לכבד אותו".

"צריך לראות מה קרה ברבע השלישי. שיחקנו נורא בהתקפה ועשינו עשר נקודות", טען בית הלחמי. "רואים מה קורה באליפות הזאת, אוקראינה שיחקה טוב מול סרביה וחטפה אתמול 30 הפרש מול איטליה. יש לחץ והרבה על השחקנים שלנו וצריך משהו קטן שידליק. הבלוק של ים מדר העיר אותנו ודני עשה סלים קלים. כל מי שעלה שיחק על הכיפאק".

"מה שהיה עכשיו נגמר, מחר משחק חדש, 0:0 ונראה אופי כמו היום", טען מאמן העתודה לקראת אוקראינה. "קשה לדעת איזו אוקראינה זו, שחקנים מתהפכים ואין הרבה זמן להכין את הקבוצה. העסק הוא בעיקר מנטלי ובמקרה שלנו פיזי, כי השחקנים שלנו שיחקו הרבה דקות בשני המשחקים הללו".

כוכב הניצחון הוא ללא ספק ים מדר שסיים עם 20 נקודות. "כיף מאוד. חיכינו לניצחון הזה ושמח שזה קרה", סיכם הכוכב הצעיר. "הצלחנו לשנות את המומנטום. במחצית שנייה איטליה הקשתה עלינו יותר ושמח שידענו להפוך את זה בזמן. הניצחון יעזור כמו כל ניצחון למורל. זה בטוח יעזור להמשך. דני עשה פעולות גדולות בהגנה וניצח במשחק".