בית הלחמי: בגללי היינו בפיגור 15 נקודות

מאמן העתודה אחרי הניצחון. אבדיה: אין על עם ישראל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.19 - 23:12
תחילת כתבה

אם יש משהו שמאפיין את נבחרת העתודה מודל 2019 זה אופי. במשחק האחרון של שלב הבתים הביתי, ישראל חזרה מפיגור 15 נקודות מול אוקראינה ועם 74:93 משכנע הבטיחה את המקום השני ומפגש קל על הנייר מול מונטנגרו.

מאמן הנבחרת, אריאל בית הלחמי: "אין לי מילים לתאר את הקהל. מדהים. כל ה-15 הפרש זה רק אני. עשיתי טעויות ברבע הראשון ואני שמח שהשחקנים חיפו עליי. עכשיו יש זמן לנוח ולהתכונן לשלב החשוב באמת. אחרי הפתיחה נכנסנו יפה למשחק ועשינו מהלכים חשובים ובחצי השני שמרנו מעולה. לא רוצה לדבר על שחקנים ברמה האישית, סה"כ כל הקבוצה עשתה את העבודה יפה".

תגובתו של יאיר קרביץ בסיום: "תענוג עם הקהל המדהים הזה. אין לי מילים. הם השחקן ה-6 וה-7 בשבילנו. זה לא רק הנקודות שלי שניצחו, זאת עבודת צוות של כולם. משחק הלחץ זה הבסיס וה-DNA שלנו. משם הכל מתחיל ואז הכל זורם בהתקפה גם".

גם המצטיין דני אבדיה דיבר: "זה לא קל לשחק באווירה כזאת. אני לא רגיל, זה מדהים לדעת שאתה חלק מחבורה שנותנת הכל. זה פחות אני, החברים עושים בשבילי את העבודה, מחפשים אותי ואני מנסה לעשות את המיטב. כבוד גדול הקהל הזה וכל מי שבא לתמוך. מקווה שהם נהנים כמונו. אין כמו לשחק באווירה כזאת. אין על עם ישראל. הסיפור האמיתי מתחיל ביום רביעי, נתכונן הכי טוב שאפשר, נעשה את ההתאמות ומקווה שיהיה בסדר".