הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עם סגל חדש לגמרי: העתודה נערכת לכרתים

ישראל הצעירה תשתתף בטורניר הצ'אלנג', ללא דוברת ושארפ

רועי כהן
רועי כהן  13.07.21 - 18:10

נבחרת העתודה של ישראל, עדיין אלופת אירופה, ערכה היום (שלישי) את האימון המסכם לקראת היציאה לטורניר הצ'אלנג' בכרתים, שנערך במקום אליפות אירופה שאותה החליטה פיב"א לבטל בגלל הקורונה.

הנבחרת מורכבת כולה מפרצופים חדשים. כוכבי הזכיות האחרונות קפצו בשנתונים, והנבחרת הנוכחית מכילה כמה כישרונות מבטיחים מאוד. בשל פציעות, מי שלא נמצא עם הנבחרת הם נועם דוברת וכן עמנואל שארפ, שנחשב לפרוספקט NBA.

השחקנים הבולטים הם גלעד לוי, שכבר צמח לגובה של 2.20 מטרים ומשחק בשנתיים האחרונות באקדמיית הנוער של אסטודיאנטס, וכן דורי סהר שעבר לאחרונה ממכבי תל אביב לבני הרצליה, שוהם גת שכיכב בדאבל של הפועל עמק חפר בליגת הנוער, רועי פריצקי ועמית אהרוני שעלו ליגה עם אליצור נתניה, וגם לוטן אמסלם מהפועל תל אביב.

"אנחנו רואים בטורניר כאליפות לכל דבר", אמר דורי סהר. "אמנם יהיו פחות נבחרות יריבות מולנו, אבל בשבילנו אנחנו רואים בזה כאליפות ומתכוננים לזה כך. המטרה שלנו היא אותה המטרה, בשנים האחרונות הנבחרות השאירו שם מאוד גדול למגרש שלנו ובא לנו להמשיך על אותו הקו. אני מתרשם מחבורה של לוחמים. אני בטוח שנילחם על כל כדור ועל כל מהלך ואנחנו נהיה הכי טובים שאנחנו יכולים. הטורניר של הנבחרת תמיד הייתה מטרה מאוד חשובה בשבילי והייתי להוט לגביה לאורך כל השנה האחרונה ואני מאוד מתרגש ומוכן לטורניר".

גלעד לוי דיבר על העובדה שאין אליפות אירופה וגם התייחס להתקדמות שהוא עשה בשנתיים האחרונות: "יש את הבאסה, אבל אנחנו מודעים למצב ומודעים לקורונה ולכל מה שמסתובב בעולם. אנחנו עדיין באים ומתייחסים לטורניר הזה בשיא הרצינות ויודעים שהולכות להיות כאן נבחרות מאוד אינטנסיביות ובאים בכל כולנו. יש פה אחלה חבר'ה, מכיר את כולם, הייתי איתם בנוער ובקדטים. מתרגש מאוד לשחק איתם ואוהב מאוד את החיבור שיש בינינו. מאז שעברתי לאקדמיה באסטודיאנטס התפתחתי מאוד בשנתיים האחרונות, אני מרגיש שהתקדמתי והשתפרתי מול אנשים גדולים ב'סייז' שלי באירופה. מקווה להפתיע את כולם לטובה".