"נאמני הפועל חולון" לא ייכנסו לצוות הניהולי

קבוצת הניהול המיועדת, בראשות דורסמן, סרבה למחוק גירעון של 1.5 מיליון ש"ח ונדחתה ע"י ההנהלה הנוכחית

אסף אפל  22.06.11 - 19:25
דורסמן. לא יינהל את חולון בעונה הקרובה
דורסמן. לא יינהל את חולון בעונה הקרובה

תחילת כתבה

קבוצת הניהול שהוקמה לפני מספר חודשים, "נאמני הפועל חולון", שבה חברים כ-30 אנשי עסקים חולוניים, ביניהם מיקי דורסמן, גיא בלושינסקי, משה ישעיה ועוד מספר אנשים, הודיעה הערב (רביעי) רשמית על אי כניסתה לניהול המועדון בעונה הקרובה. זאת לאחר שלטענת אנשי קבוצת הניהול, נענתה הקבוצה בפעם השלישית בסירוב על ידי הנהלת הקבוצה הנוכחית לשיתוף פעולה.

לפי גורמים בקבוצת הניהול, "נאמני הפועל חולון" הסכימו לכסות קרוב למיליון ש"ח מהגירעון הנוכחי של הקבוצה, בעוד שלטענתם, אנשי ההנהלה הנוכחית דורשים כי יכסו את כל הגירעון, העומד לגירסתם של אנשי קבוצת הניהול על 1.5 מיליון ש"ח. יש לציין כי בהנהלה הנוכחית של חולון טוענים כי הגירעון יותר קטן, ועומד כרגע בסביבות מיליון ש"ח.

ההצעה האחרונה שהוגשה אתמול על ידי קבוצת הניהול נענתה היום בשלילה, למרות שלטענת אנשי "נאמני הפועל חולון", היה בהצעה שיפור שלמעשה סוגר את כל הגירעון של חולון, למעט ההשקעה המינימאלית של חברי העמותה הנוכחיים.

קבוצת הניהול הודיעה סופית ורשמית שלא תיכנס בשום אופן לניהול הקבוצה בתנאים הנוכחיים ותשקול הקמת קבוצה חדשה. העמותה אף איחלה לחברי ההנהלה הנוכחיים בהצלחה בהמשך הדרך. עוד יש לציין כי לטענת אנשי קבוצת הניהול, חבריה התחייבו להעמיד כל שנה תקציב שלא יפחת מ-5 מיליון ש"ח. אגב, למרות ההודעה לתקשורת של "נאמני הפועל חולון", גורמים בשני הצדדים מעריכים שעדיין אפשר לחזור לשולחן המשא ומתן.

בשורות טובות הגיעו היום, כשהעיקול שהוטל על חשבונות הבנק של הקבוצה הוסר. דבר שיוביל לכך שכספים ישוחררו לקופת הקבוצה ואם לא יקרו הפתעות של הרגע האחרון, שחקני חולון ואנשי הצוות המקצועי יקבלו בקרוב את שתי המשכורות שחייבים להם.