מכבי פותחת את האדריאטית מול נובו מסטו

הקבוצה תפגוש את לאשקו יומיים לאחר מכן. משחק הבית ה-1: ציבונה זאגרב ב-6 לאוק' (3 משחקים ב-6 ימים לבלאט). הצהובים ישחקו מול פרטיזן פעמיים ב-3 ימים (במפעל המדובר וביורוליג). סדר המשחקים והתאריכים בפנים

רועי גלדסטון  09.07.11 - 17:47
בלאט ומכבי. מקדימים את האדריאטית (ניר בוקסנבאום)
בלאט ומכבי. מקדימים את האדריאטית (ניר בוקסנבאום)

תחילת כתבהבליגה האדריאטית רצו מאוד לראות את מכבי ת"א במפעל ולכן סידרו לצהובים מסלול מיוחד. עוד לפני שהליגה מתחילה באופן רשמי ומסודר, החבורה של דייויד בלאט תקיים שלושה משחקים. המפגשים הללו ייערכו עוד לפני פתיחת היורוליג ולמעשה מכבי תגיע למפגש הראשון מול מילאנו אחרי שצברה כבר שלוש הופעות בזירה הבינלאומית.

בזמן ששאר הקבוצות באדריאטית יתחילו את עונת המשחקים ב-8 לאוקטובר, האלופה הישראלית תקיים את המחזור הראשון שלה ב-1 לאוקטובר מול נובו מסטו הסלובנית בחוץ. 48 שעות מאוחר יותר (3 באוקטובר), היא תתמודד מול יריבה סלובנית נוספת, לאשקו, כמובן שוב בחוץ. ב-6 לאוקטובר, אוהדי מכבי ת"א יוכלו לצפות במשחק הבית הראשון שלהם כשהצהובים יארחו את ציבונה זאגרב.

הלחץ האמיתי יתחיל כאמור ברגע שעונת היורוליג תחל (20 באוק'). יומיים אחרי הקרב במילאנו, אליהו, פארגו והחברים יאבקו נגד שירוקי בחוץ. שבוע אחר כך התל אביבים "יזכו" לדייט ביתי כפול ופיקנטי מול פרטיזן בלגרד, ב-27 וב-29 באוקטובר. שני משחקים תוך 48 שעות מול אותה יריבה ביורוליג ובאדריאטית.

שבועיים מאוחר יותר (12 בנובמבר) מגיע מפגש חוץ לא פשוט מול בודוצ'נוסט. בהמשך כמובן הקבוצה תפגוש את שאר המשתתפות בסדר הבא בסיבוב ה-1: לובליאנה (בית), צדביטה זאגרב (בית), ז'לזניק (חוץ), ק.ק זאגרב (חוץ), הליוס דומז'אלה (בית), רדינצ'קי (חוץ), המופארם ורשאץ (חוץ). כל המשחקים והתאריכים בלוח למטה.

בישיבה בה נקבעו המשחקים נכחו נציגי מכבי, שמעון מזרחי, אלי דריקס ודייויד פדרמן, וכמובן חזרו מרוצים לנוכח הניסיונות להקל על הקבוצה, שתתמודד ב-3 המפעלים. כמו כן נקבע באירוע כי רק ב-1.3.2012 תיקבע מארחת הפיינל פור כאשר זו שתזכה בכבוד תהיה אחת מ-4 הקבוצות שיגיעו למעמד המדובר. ואם רציתם לדעת מתי העונה הסדירה מסתיימת אז מדובר ב-17 במארס בקרב ביתי נגד רדינצ'קי.

לוח המשחקים המלא:
01.10 - נובו מסטו (חוץ)
03.10 - לאשקו (חוץ)
06.10 - ציבונה זאגרב (בית)
22.10 - שירוקי (חוץ)
29.10 - פרטיזן בלגרד (בית)
12.11 - בודוצ'נוסט (חוץ)
19.11 - לובליאנה (בית)
26.11 - צדביטה זאגרב (בית)
03.12 - ז'לזניק (חוץ)
10.12 - ק.ק זאגרב (חוץ)
17.12 - הליוס דומז'אלה (בית)
27.12 - רדינצ'קי (חוץ)
29.12 - המופארם ורשאץ (חוץ)
05.01 - לאשקו (בית)
07.01 - נובו מסטו (בית)
14.01 - ציבונה זאגרב (חוץ)
21.01 - שירוקי (בית)
28.01 - פרטיזן בלגרד (חוץ)
04.02 - המופארם ורשאץ (בית)
11.02 - בודוצ'נוסט (בית)
25.02 - לובליאנה (חוץ)
03.03 - צדביטה זאגרב (חוץ)
10.03 - ק.ק זאגרב (בית)
13.03 - הליוס דומז'אלה (חוץ)
15.03 - ז'לזניק (בית)
17.03 - רדינצ'קי (בית)