ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

צפו בראש העין זוכה באליפות ליגת החופים

הקבוצה של ישראל צרפתי ניצחה 5:8 את נתניה בגמר בפולג. מימר הניף את הגביע. קודם לכן אילוז וחבריו הביסו 3:10 את חדרה. האלופה ניצחה 2:5 את כפ"ס בחצי הגמר. פ"ת נשארה ליגה עם 2:3 מול אילת

מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס  29.07.11 - 13:50

תחילת כתבה

זהו ירד המסך על עונת 2011 של ליגת כדורגל החופים, בסיומה זכתה ראש העין בתואר האליפות בסטייל אחרי 5:8 גדול על נתניה בחוף פולג. קודם לכן גברו של ישראל צרפתי 2:5 על האלופה היוצאת כפר סבא. בחצי הגמר השני הביסו נתניה את חדרה 3:10 עם חמישייה של צחי אילוז, אבל מה כל זה משנה שהקבוצה של בני לם מסיימת רק במקום השני?

ראש העין - אילת 5:8
כמעט ארבע דקות חלפו ונתניה עלתה ראשונה על הלוח. לירון פרטוק בעט כדור לעבר השער שפגע בדרך בואסים אגברייה, 0:1 לנתניה. שתי דקות חלפו ואגברייה כיפר על הטעות שלו בשער מבעיטה חופשית מחצי מגרש, 1:1. עוד שלוש דקות חלפו ואגברייה שוב כבש, הפעם בבעיטה מאגף ימין, מהפך ו-1:2 לראש העין. בקושי דקה חלפה ואדיר דנין הקפיץ לעצמו ומשלושת רבעי מגרש ירה מהאוויר לחיבורים של רועי אסל, 1:3 לראש העין.

נתניה נכנסה להלם ודקה לפני הבאזר הצליח יוסי ג'נח לגבור על מרכז ההגנה של נתניה ומול רועי אסל לכבוש את הרביעי, 1:4 מדהים לראש העין אחרי שליש אחד. ארבע דקות בתוך השליש השני גם דייגיניו הצטרף לחגיגה. הברזילאי הקפיץ לעצמו ושלח מספרת מדהימה לרשת. רועי אסל אפילו לא זז. 1:5 ענק לראש העין.חמש דקות חלפו ומשה עמר, עם בעיטה מרחוק, צימק ל-2:5, אותה תוצאה בה ניצחה נתניה את ראש העין בגמר הראשון של 2007.

החגיגה של ראש העין נמשכה גם עם פתיחת השליש השלישי, כאשר דייגיניו ניצל טעות בהגנת נתניה וקבע 2:6. דקה חלפה ונתניה זכתה בפנדל. צחי אילוז ניגש לבעוט, הכניע את אבי עמוס וקבע 3:6 לראש העין. עוד שתי דקות חלפו ואילוז בכדור חופשי צימק ל-4:6 והפיח תקוות בספסל של נתניה, אך מרקו סילבה, שכבר ויתר לאילוז על מלכות השערים של הליגה, לא רצה לתת לתואר החשוב יותר לברוח, ובנגיחה קבע 4:7. פחות משלוש דקות לסיום הצליח צחי אילוז לצמק מקרוב ל-5:7, אבל דייגיניו מן העבר השני סגר את הסיפור עם שלושער פרטי ו-5:8 גדול לראש העין, שחוגגת אליפות ראשונה.

צפו בנתניה עולה לגמר >

חצי הגמר
נתניה - חדרה 3:10
נתניה פתחה בצורה פנטסטית וכבר אחרי 2 דקות מספרת של צחי אילוז מצאה את הרשת של אסף מנדס. 60 שניות עברו ומשה עמר הקפיץ לאלון לוי, שבנגיעה קבע 0:2. השליש הראשון המשיך להיות בשליטת הצהובים ואילוז הצליח להשלים צמד ולקבוע 0:3. בפתיחת השליש השני אדם לם הצליח להבקיע את הרביעי. אילוז השלים שלושער וקבע 0:5 לצהובים ועמאר מנצור הצליח לצמק את התוצאה כעבור דקה. פיטר אמולה המשיך את המומנטום שנוצר והקטין ל-5:2.

חדרה בדרך לקאמבק? לא הפעם. קובי בדש נעץ את השישי ואילוז, עם רביעיה, קבע 2:7 לנתניה. לירון פרטוק נעץ את השמיני ואילוז, עם עוד מספרת, קבע 2:9. עדי מרציאנו הצליח לצמק, אבל אלברט נקש קבע את התוצאה הסופית, 3:10 לנתניה שעלתה לגמר.

צפו בראש העין עולה לגמר >

ראש העין - כפר סבא 2:5
כפר סבא רצתה להגן על התואר, אבל נשארה עם הלשון בחוץ ברגע האמת. דייגנינו הברזילאי הדהים את האלופה כשקבע 0:1 אחרי 26 שניות ובישל את השני לאדיר דנין כעבור דקה. שרון מימר העלה ל-0:3 בסיום השליש הראשון.

מושיקו אסולין הצליח לצמק את התוצאה, אבל יניב סבג דאג לסדר 1:4. אלעד כהן הצליח לצמצם כשחטף את הכדור מידיו של השוער אבי עמוס. יוסי ג'אנח קבע את התוצאה ממש עם הבאזר, ראש העין בגמר אחרי 2:5 על כפ"ס.

קרב ההישרדות: פ"ת - אילת 2:3
כבר בדקה הראשונה אדם דדון הניף את רגל שמאל ובכדור שטוח הכניע את שמעון אבו, 0:1 לאילת. שמונה דקות חלפו ומספרת יפה של רן שמול קבעה 1:1. ממש לפני הבאזר של השליש השני ניצל גדעון שרביט חולמנות בהגנת אילת כדי לקבוע 1:2 לפ"ת.

צפו בחגיגות של ראש העין ->

חמש וחצי דקות בתוך השליש השלישי הגיע השוויון. כדור ארוך של שוער אילת הגיע לראש של דדון שנגח מקרוב את השני שלו ואת השני של קבוצתו, 2:2. אבל חצי דקה בתוך תוספת הזמן נגיחה של גדעון שרביט מקרוב נכנסה פנימה, 2:3 דרמטי לפ"ת שנשארת באילת ומשאירה את אילת עם המחמאות בלבד.

רדיו 90FM - כוכבי ערוץ הספורט 6:3
ג'יובאני רוסו התכבד, בצמד בניצחון, אבל דחק גם לשערו שלו. גיבור הניצחון היה האווירון אלון מזרחי, שליהטט עם שלושער בחוף פולג ובידר את הקהל בחגיגת הכיבוש המפורסמת. אמיר שלח הוסיף בשביל להשלים את השישיה. דודו אהרון ואייל גולן הבקיעו את שערי הניחומים, 3:6 לכוכבי ערוץ הספורט בסיום.