ויינטרוב זכה בפיוצ'ר "סטיל אופן" בהרצליה

שבוע לפני מפגש הדייויס נגד פורטוגל, הישראלי גבר 5:7, 0:6 על מיצ'ון הצרפתי (266 בעולם) ולקח את הטורניר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.04.12 - 20:57
ויינטרוב. הישג לא רע (איגוד הטניס)
ויינטרוב. הישג לא רע (איגוד הטניס)

תחילת כתבההמחבט מספר שתיים של ישראל, אמיר ויינטרוב, פתח היום (ראשון) את שבוע הדייויס ברגל ימין. לאחר שסיים את מסיבת העיתונאים לקראת גביע דייויס (6-8 באפריל), צעד ויינטרוב למגרשי הטניס במועדון "סטיל טניס" בהרצליה, עלה למשחק הגמר וזכה במקום הראשון בתחרות הפיוצ'ר (10,000 דולרים) השלישית והאחרונה, "סטיל אופן", שהתקיימה במקום.

ויינטרוב (1 בתחרות, 201 בעולם), פגש במשחק הגמר את זוכה התחרות הראשונה, אקסל מיצ'ון מצרפת (2 בתחרות, 266 בעולם) וניצח אותו תוך שעה ו-20 דקות עם 5:7, 0:6.

במערכה הראשונה הצרפתי שבר ראשון ועלה ל-3:4, אך הישראלי לא נתן לו לברוח והשווה עם שבירה משלו. השניים שמרו על ההגשה עד למצב של 5:6, בו שבר ויינטרוב כדי לנצח 5:7. המערכה השנייה הייתה סיפור אחר לגמרי. וינטרוב הציג יכולת מרשימה ביותר ודרס את הצרפתי עם 0:6 תוך 20 דקות.

"שיחקתי טוב, בעיקר במערכה השנייה", אמר ויינטרוב בסיום. "היה כיף לשחק לעיני הקהל הישראלי ועוד יותר כיף להניף מולו את הגביע. מיצ'ון שחקן מסוכן וגם במערכה השנייה אפשר להגיד שעבדתי בצורה יעילה כדי שהתוצאה תראה קלה. אני מקווה להמשיך ככה גם בסוף השבוע הקרוב, זה יהיה מבחן לא פחות חשוב".