בנין: ''אמרתי לשופט מה דעתי על החלטותיו''

מאמן נתניה על הפנדלים שלא נשרקו לזכות קבוצתו מול מכבי ת"א. על היכולת: ''זה מה יש, ועם זה נצא למלחמה''. קרופניק: "היה אפשר גם לנצח"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.09.12 - 22:47
תחילת כתבה

מכבי נתניה נראיתה הערב (שני) טוב הרבה יותר מאשר במפגש הקודם שלה מול מכבי ת"א, אבל השורה התחתונה נותרה זהה. שחקניו של טל בנין ספגו הפסד ליגה ראשון כשנכנעו 1:0 לחבורה מקרית שלום ולאחר 180 דקות היהלומים עדיין ללא שער זכות בליגת העל. בנתניה יכולים להרגיש מקופחים בסיום לאחר ששתי נגיעות יד ברחבה לא נשרקו לפנדל לזכותם. המאמן טל בנין נשמע כעוס, אך התאפק.

"אני לא מתכוון להתייחס לשופט, אמרתי לו מה אני חושב על השריקות שלו", אמר המאמן על ההחלטות של לירן וקסברגר. לאחר מכן ניתח את מה שקרה על הדשא: "אני מאוכזב כי זה היה משחק של מצבים שהגענו אליהם, אבל לא הצלחנו לנצל אותם. לא השווינו וחבל. אנחנו עם הפנים קדימה".

כזכור בגביע הטוטו נתניה נכנעה ללא קרב 0:3 לצהובים. בנין גם נשאל האם זה השפיע והוסיף: "לפני שבועיים הפסדנו להם ופסיכולוגית כנראה שחשבנו על זה".

למרות שמדובר ביריבה חזקה יחסית בנתניה יודעים שיש עוד הרבה מקום לשיפור. על היכולת של חניכיו עד כה אמר בנין: "אלה השחקנים שיש לנו כרגע. אם המשחק היה במגרש ביתי ולא באיצטדיון רמת כן אולי הייתה דחיפה גדולה יותר מהקהל. אנחנו נלחמים עם הכלים שיש לנו, ועם זה נצא למלחמה".

"היינו יכולים לנצח, היו הזדמנויות טובות. הם הבקיעו וניצלו אותם ואנחנו לא היינו מרוכזים מספיק", סיכם הבלם ליאוניד קרופניק שעל אף התוצאה מאמין בחבריו, "מכבי ת"א קבוצה חזקה, אבל גם אנחנו. יש לנו שחקנים מוכשרים שיכולים להוביל כדור, היינו צריכים קצת יותר סבלנות. לקראת הסיום הלכנו קדימה ואני חושב ששיחקנו טוב".