הבעת אמון: אלישע לוי יקבל הצעה להארכת חוזהו בעונה

לאור היכולת בתקופה האחרונה, בב"ש רוצים שהמאמן ימשיך בעונה הבאה, וזאת ללא קשר למיקום הקבוצה בתום העונה. אנדריאה קאלוג'רביץ' נחת בארץ כדי לחתום. גבאי: "כל פעם שדיברנו על פלייאוף עליון - קרה משהו לא טוב"

זיו אברג'יל  03.02.13 - 08:05
תחילת כתבה

הפועל באר שבע השיגה אתמול (שבת) ניצחון ליגה שלישי ברציפות, 0:1 בחוץ על אשדוד . עבור הקבוצה של אלישע לוי מדובר בניצחון יקר ערך, שמעמיד אותה במצב טוב למאבק על מקום בפלייאוף העליון, וזאת כשנותרו עוד 5 משחקים לסיום העונה הסדירה. בקרוב, העבודה של לוי העונה תשתלם לו, והוא יזכה להארכת חוזהו.

  • לחצו וצפו בכל תקצירי ליגת העל
  • בבאר שבע מרוצים מהעבודה של המאמן, ולא רק בעקבות הניצחונות האחרונים, אלא גם מאחר ובתקופה הקשה שעברה על המועדון בתחילת הסיבוב השני לוי הצליח לשמור על המערכת הלחוצה מאוחדת ולא נפל למאבקי תחתית. תוסיפו לזה את היכולת של הקבוצה בתקופה האחרונה, ובקרוב ישבו ראשי המועדון עם לוי כדי להאריך את חוזהו בעונה נוספת. אגב, יש לציין כי לוי ימשיך במועדון ללא קשר למיקום הקבוצה בתום העונה, גם אם באר שבע לא תסיים בין שש הראשונות.

    בתוך כך, השחקנים חגגו אמש בסיום בחדר ההלבשה ניצחון חשוב, שהגיע מול קבוצה שנאבקת איתם על מקום בפלייאוף העליון, נצחון שהשכיח את ההדחה המוקדמת מהגביע. לוי אמר לשחקנים בסיום: "היה משחק טוב של כולכם. אני מרוצה מהמחויבות והלחימה שלכם. ניצחנו משחק חוץ קשה. יש לנו סיכוי להיות בפלייאוף העליון ואסור לנו להוריד את הרגל מהגז".

    במועדון היו מרוצים מהחזרה של ניקולס פלצ'וק לסגל ומהיכולת שהציג אמש לקראת המשך המאבקים החשובים עד סיום העונה. בנוסף, הרעיפו שבחים על היכולת של הקפטן, אביתר אילוז, שצפוי להמשיך בהרכב גם בשבוע הבא מול עכו. החלוץ הסרבי, אנדריה קאלוג'רביץ', שסיכם את תנאיו בקבוצה, נחת היום בארץ ומחר יעבור בדיקות רפואיות ואם הכל ילך כשורה הוא יחתום בקבוצה עד תום העונה.

    בכך תשלים באר שבע את מסע הרכש שלה בחלון ההעברות, מסע שכלל גם את רביד גזל ובן והבה, שחקני קריית שמונה לשעבר. מי שיעשה את הדרך החוצה הוא דיא סבעה שסיכם בסכנין. רביד גזל שנעדר אתמול מהמשחק בשל פציעה יחזור לסגל לקראת עכו כמו גם הבלם בויאן מרקוביץ' המוצהב. אלישע לוי העניק לשחקנים יומיים חופש והקבוצה תחזור להתאמן בשלישי.

    כובש שער הניצחון, דובב גבאי, אמר בסיום: "אני חושב שבכל פעם שדיברנו על הפלייאוף העליון - קרה משהו לא טוב. אז בואו לא נצא בהצהרות. יש עוד 5 מחזורים, נעבור משחק אחרי משחק, יש לנו את עכו בשבת ואנחנו חושבים רק על זה ולא  על מטרה כזו או אחרת, אלא רק לנצח את עכו". על השער שכבש אמר גבאי: "חלק אמרו שזה היה גול עצמי, אני הרגשתי שנגעתי בכדור, אבל בכל מקרה הגול הוא של הפועל ב"ש". אופיר דוידזאדה הוסיף: "הציפיות של המועדון הן שנגיע לפלייאוף העליון, אבל חשוב שנגיע למשחק הבא רגועים".