בן רייס וצ'וברביץ' לא ייצאו לטורניר ההכנה

שיבק החליט כי השניים לא ייכללו בסגל שיטוס לאיטליה. הנבחרת תקיים שלושה משחקים כהכנה לאליפות אירופה

רועי גלדסטון  04.08.13 - 20:00
יצטרך לבצע עוד ניפוי אחד. שיבק (צילום: אלן שיבר)
יצטרך לבצע עוד ניפוי אחד. שיבק (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבהאליפות אירופה הולכת ומתקרבת וסגל נבחרת ישראל מתגבש. היום (ראשון), פירסמו אריק שיבק ועוזריו, עודד קטש ואריק אלפסי, את הסגל שיצא ביום שלישי לפנות בוקר לטורניר בטרנטו שבאיטליה, כאשר אין יותר מדי הפתעות.

השניים ששוחררו מהנסיעה וגם לא צפויים להיות בטורניר הגדול בסלובניה הם אלכס צ'וברביץ' ובן רייס. עם זאת, צמד הצעירים אמור לחזור לאימונים עם שובה של הנבחרת ארצה, ביום ראשון הבא. לפיכך, הסגל שימריא לאיטליה יכלול 13 שחקנים, כאשר חשוב לציין כי לקראת היורובאסקט שחקן נוסף ינופה.

יוגב אוחיון, יובל נעימי, אפיק נסים, יותם הלפרין, רביב לימונד וניצן חנוכי הם הגארדים שזומנו. גיא פניני, עמרי כספי, ליאור אליהו, אלכס טיוסו אלישי כדיר הם הפורוורדים. את עמדה 5 יאיישו עידו קוז'יקרו ויניב גרין.

בטורניר ההכנה עצמו תקיים ישראל שלושה משחקים. ברביעי בשעה 19:00 יתמודדו הבחורים של שיבק נגד פולין, בחמישי הם ישחקו מול איטליה (21:30) ואת הופעתם הם ינעלו בשישי ב-19:00 נגד גאורגיה. במהלך השבוע יתחיל הסקאוט של הנבחרת, שי סגלוביץ', במשימה החשובה שלו - הוא ימריא לאירופה, שם יראה את שתי היריבות הראשונות של הנבחרת ביורובאסקט: בריטניה ואוקראינה.