הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שיא כל הזמנים: הפועל עכו מכרה קרוב לאלפיים מנויים

האיצטדיון מול מכבי ת"א יהיה מלא מחר (17:50). דנין לא עבר בבקרה ולא יהיה בסגל. גיא דיין וטגה בהרכב

תומר לוי
תומר לוי  23.08.13 - 11:05
הם מוכנים. שחקני עכו באימון
הם מוכנים. שחקני עכו באימון
זה כבר שנים שבעכו לא זוכרים כזו תכונה לפני פתיחת העונה. למרות קיץ קשה של אי בהירות כלכלית גדולה, האוהדים דווקא לא מצביעים ברגליים ונכון לעכשיו נמכרו קרוב לאלפיים מנויים, שיא חסר תקדים לקבוצה הצפונית הצנועה.

לפיכך, במשחק מול מכבי תל אביב מחר (שבת, 17:50), האיצטדיון בעכו צפוי להיות מלא, האוהדים יחלקו 500 דגלים כחולים ביציע והחבורה של יובל נעים תקווה להפתיע את האלופה. עם זאת, למאמן עדיין ישנן מספר בעיות, שכן כמה מהשחקנים עדיין לא עברו בבקרה התקציבית.

הבלם הסרבי, סרדה קזנביץ', לא יעמוד לרשות נעים, כמו גם המגן אלירן דנין והחלוץ שלומי לוי. עם זאת, הקבוצה עצמה דווקא עברה בבקרה, לרבות הבן של, רועי עטר. מבחינת הרכב יעלה נעים במערך די זהיר של חמישה קשרים וחלוץ בודד - קוסטה הברזילאי.

דודו גורש, שבילה בממ"ד בשל האזעקות בעיר כבר חזר לשגרה, ואמור לפתוח בין הקורות. בלם הנבחרת הצעירה, אדי גוטליב, ישחק לצידו של משה מישאלוף במרכז ההגנה ועדן בטיט יתפוס את מקומו של דנין בצד שמאל של ההגנה. סטיבן כהן, שהצטרף בשבוע האחרון מבית"ר ירושלים, אמור לערוך בכורה.

הרכב משוער: דוד גורש; שניר משען, משה מישאלוף, אדי גוטליב, עדן בטיט; ברניסלאב יובאנוביץ', יובל שבתאי, אמייה טגה, סטיבן כהן, גיא דיין; קוסטה