ליגת קורונה פוצ'יוולי: נקבעו העולות לפיינל 4

נגב אילת תתמודד מול לוכדי הנחשים, סאן אנד ניקה תפגוש את יהלומי ביצ'אצ'י בחצי הגמר המקביל

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.09.13 - 00:35
תתכוננו לפיינל פור לוהט
תתכוננו לפיינל פור לוהט
תחילת כתבה

אחרי קיץ סוער ומרתק במיוחד, העונה הסדירה של ליגת קורונה פוצ'יוולי הגיע הערב לסיומה עם מחזור אחרון לוהט. אחרי שהעשן התפזר, התבררו זהות העולות לפיינל פור וגם היורדות לליגת המשנה

האלופה היוצאת, נגב אילת, ניצחה 0:2 את בר והולך שתחזור לליגת המשנה לאחר עונה אחת בליגת העל. כדי לזכות בכרטיס האחרון והנכסף לפיינל פור נגב אילת זקוקה להפסד של תל יה אירועים במשחקה מול סאן אנד ניקה. המשחק בין שתי האחרונות התעלה לרמה גבוה ומרשימה במיוחד ולאחר ניצחון מערכה לכל קבוצה הסתיים המשחק במערכה שלישית עוצרת נשימה ווירטואוזית, שהסתיימה בתוצאה 14:16 לסאן אנד ניקה שניצחה 1:2 במשחק. התוצאה שלחה את תל יה אירועים למנוחה עד העונה הבאה והקנתה לנגב אילת את הכרטיס הרביעי לפיינל פור ואת האפשרות להגין על תואר האליפות מהעונה הקודמת.

דרמה נוספת התחוללה בתחתית הרותחת. סנטוס הגיעה אל המחזור האחרון במקום ה-11 המוביל אל ליגת המשנה. קבוצת יהלומי גורדון הגיעה אל המחזור כשהיא ממוקמת במקום העשירי. ניצחון דרמטי של סנטוס על אריות גורדון בתוצאה 0:2 והפסד דרמטי אף יותר של יהלומי גורדון, ששמטה יתרון  מבטיח במערכה השלישית והפסידה בתוצאה 1:2, יצר מהפך שהוריד את יהלומי גורדון לליגת המשנה ושלח את סנטוס למשחקי ההצלבה.

גאולה יונייטד ניצחה 1:2 את וילדה חייע ותזכה לקבל את הקבוצה החלשה ביותר במשחקי ההצלבה.
במשחק צמרת בין הקבוצה במקום הראשון לקבוצה במקום השני, ראינו את יהלומי ביצא'צי מנחילה הפסד ראשון העונה לקבוצתו של הוירטואוז הברזילאי דייגו מראדונה דה סילבה, קבוצת הנחשים. הניצחון החלק 0:2 על הקבוצה המושלמת עד כה טרף את הקלפים לקראת הפיינל פור שייערך בשבוע הבא והבהיר לכל מי שחשב אחרת: בשבת הקרובה, 7.9.2013 צפוי בנמל תל אביב פיינל פור אדיר בין ארבע קבוצות ענקיות בקנה מידה אירופאי. לוכדי נגד נגב, יהלומי נגד סאן אנד ניקה. הכניסה חינם – אל תפספסו.