קטש קיים שיחות אישיות: תראו מחויבות ואופי

מאמן הפועל י-ם מנסה לשקם את הקבוצה אחרי התבוסה ב-41 הפרש למכבי ת"א והעימותים בין חניכיו. בין אלו שזומנו: וויליאמס וסם קלנסי

אסף אפל  08.03.11 - 20:55

תחילת כתבה

הפועל ירושלים סיימה ערכה הערב (שלישי) אימון ראשון מאז התבוסה למכבי תל אביב ביום ראשון (66:107). המאמן עודד קטש זימן מספר שחקנים לשיחות אישיות, ביניהם סם קלנסי וג'וואד וויליאמס.

קלנסי ננזף, והתנצל על הדברים שאמר אחרי המשחק. כמו כן ביקש להבהיר למאמן שדבריו נאמרו מתוך כאב ואכפתיות. כזכור, שחקן הפנים פתח את ליבו לאחר המשחק כשאמר בין היתר: "מכבי קבוצה ואנחנו לא. אני לא יכול להגיד באמת מה אני חושב כי אני עלול להסתבך. שחקנים שיחקו בצורה סוליסטית. הכל מתחיל מהאימונים אצלנו. אנוכיות יש אצלנו גם שם".

וויליאמס שמע מקטש ביקורת על התפקוד שלו על המגרש במשחק מול מכבי, וכמו כן על התקרית שהייתה לו עם יוגב אוחיון בחדר ההלבשה במחצית המשחק, במהלכה קילל את הגארד ורק התערבותו של יובל נעימי מנעה מהעימות להתפתח. יש לציין שוויליאמס ואוחיון סיימו ביניהם את התקרית עוד במהלך המשחק מול מכבי ולחצו ידיים. 

שחקן נוסף שנלקח לשיחה הוא וויל סולומון, שבצוות המקצועי ובהנהלה ניסו לעודד את מצב רוחו השפוף לאחרונה בעקבות ירידתו לספסל. בשיחות האישיות נכחו המאמן קטש והנהלת הקבוצה.

קטש ביקש מכל מי שדיבר איתו "להרים את הראש, לקחת אחריות ולהפגין יותר מחויבות ואופי".