הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

''נעלה כמו חיות בשני. רוצים לחגוג עם הקהל''

שחקנים במכבי חיפה אחרי הדרבי התל אביבי: "יכול היה להיות נחמד לחגוג היום". לא צפויים שינויים ב-11 של לוי

תומר לוי
תומר לוי  14.05.11 - 17:43

תיקו עם קרית שמונה ביום שני וזהו זה, מכבי חיפה אלופה. זה כמעט וקרה אפילו הערב (שבת), אך בסופו של דבר בן שהר איזן לזכות הפועל תל אביב בתוספת הזמן בדרבי ודחה את החגיגות של הירוקים. "נכון שהיינו קרובים והיה נחמד לחגוג כבר היום, אבל אנחנו נעלה כמו חיות ביום שני ונעשה את הכל כדי לחגוג עם האוהדים שלנו", אמרו שחקנים בחיפה לאתר ערוץ הספורט.

"יש לנו משימה לא פשוטה ביום שני, אנחנו באים לעבוד ולא לחגוג", הדגיש הקפטן יניב קטן, "אני קורא לקהל לא לבוא לחגיגות ביום שני, אלא לדחוף אותנו קדימה". גם המאמן אלישע לוי ניסה לשמור את כולם על הקרקע ואמר לשחקניו: ""אנחנו מתקדמים, יש לנו משחק חשוב, צריך לעבור אותו ולסיים את הסיפור".

ההרכב של מכבי חיפה צפוי להיות זהה לזה שסיפק את ההצלחות האחרונות, בליגה ובגביע, כאשר ולדימיר דבאלישווילי ותומר חמד יפתחו בחוד ההתקפה, גוסטבו בוקולי ויא יא סיידו בקישור האחורי. אייל גולסה ועידן ורד בכוננות בכל הנוגע להקפצה מאוחרת ההרכב, אך גם אם לא יפתחו ב-11 של אלישע לוי, הם צפויים להיות המחליפים הראשונים שלו.

גולסה מקבל חיזוק גדול מאוד מהשחקנים והצוות המקצועי, שזוכרים לו את התקופה שבה יניב קטן וליאור רפאלוב היו פצועים, והוא היה זה שלקח את מכבי חיפה על כתפיו. כעת גולסה חוזר מהפציעה ובחיפה מרוצים מאוד מההשתלבות שלו.

איצטדיון קרית אליעזר צפוי להיות מלא, ובחיפה עדיין מקווים שבהתאחדות יירגעו מהמתיחות וכי בסופו של דבר היו"ר אבי לוזון יגיע כדי להעניק את צלחת האליפות, זאת לאור בקשתו של המנכ"ל איתמר צ'יזיק, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.