שחקני הפועל יפנו לבקרה לגבי משכורתם?

הכסף של חודש אפריל עדיין לא נכנס, והוא כבר באיחור של שלושה שבועות. העירייה מאיימת לפנות את מתחם חודורוב וולפסון, כי האדומים לא כיבדה את ההסכם

זיו אברג'יל  31.05.12 - 20:32
טביב. צרות באות בצרורות
טביב. צרות באות בצרורות

תחילת כתבה

להגיד ש"אין רגע דל" בהפועל תל אביב, זה יהיה בערך האנדר-סטייטמנט הכי גדול בהיסטוריה. בכל יום צצים להם סיפורים חדשים אצל סגנית אלופת ישראל. עם הבעלים, השחקנים, הקהל, העירייה ובעצם עם כל מי שקשור בצורה כזו או אחרת למועדון. הפעם על הפרק, שוב: איחור בתשלום המשכורות ואיום מחודש של השחקנים, וגם בעיות סביב מתחם האימונים בחודורוב מול העירייה.

כידוע, שחקני הקבוצה עדיין לא קיבלו את משכורות חודש אפריל, שמאחרות כרגע להיכנס בשלושה שבועות. לאתר ערוץ הספורט נודע כי הם יחכו עד תחילת השבוע, ואם עד אז הצ'קים לא יגיעו הם יפנו לבקרה, שכן על פי הערבויות שנמצאות שם הם יכולים לקבל את מה שמגיע להם. בעוד שבוע וחצי, אגב, צריכה להיכנס כבר משכורת מאי.

ובעניין אחר. עיריית תל אביב הודיעה שמבחינתה הפועל לא עמדה בהתחייבויותיה לגבי מתחם חודורוב. על פי הסיכום בין המועדון לעירייה, האדומים, שקיבלו בחינם את הזכות להשתמש במגרשי האימונים היו צריכים לשפץ ולהשביח את המקום אך לא עשו זאת. לפי כך, העירייה אפילו יכולה לפנות אותם משם. עם זאת, בהפועל לא נלחצים כי לטענתם הם עשו מה שהיו צריכים על פי הסיכום ולא מאמינים כי יפונו.

גם בגזרת סלים טועמה קורים דברים. השחקן, אשר כבר נפגש עם ניצן שירזי והודיע על רצונו להישאר, יודיע על ההחלטה בשבועות הקרובים. לא מעט מועדונים בליגת העל ממתינים לראות האם הקשר השמאלי יישאר בוולפסון, כאשר הפועל באר שבע, עירוני רמת השרון ובני סכנין הביעו את התעניינותן. 

בנוסף, בימים אלו מתנהלת הבוררות המדוברת והמתוקשרת בין אלי טביב ושי אבוטבול. הטוויסט המפתיע בעלילה קרה אמש, כאשר ישנם מספר גורמים אשר מנסים לפשר בין השחקן לבעלים בטרם פסיקתו של הבורר, חנוך קינן.