אבוקסיס מאוכזב: "לא אני בניתי את הקבוצה"

מקורביו של מאמן בני יהודה חשפו: גלבאן הובא בניגוד לרצונו של יוסי. אכזבה מיכולתו של עוז ראלי, שיפתח על הספסל מול כפ"ס

רועי זריהן  04.09.14 - 17:32
לא הכל שקט בשכונה. גלבאן
לא הכל שקט בשכונה. גלבאן
תחילת כתבה

אחרי קיץ שסבב בעיקר סביב עיכול העובדה שהיא נשרה לליגת המשנה, בני יהודה תחל מחר (שישי) את המסע שלה בחזרה לליגת העל, כשתארח בבלומפילד את הפועל כפר סבא למחזור הראשון של הליגה הלאומית. לאור העובדה שרוב שחקני הסגל מהעונה שעברה נשארו, ושאליהם הצטרפו שני סמלים כתומים בדמותם של אסי בלדוט ופדרו גלבאן, לכולם ברור שכל דבר פרט למקום ראשון בפער גדול ועלייה חלקה, ייחשב לכישלון.

אבל כעת, רגע לפני שהעונה יוצאת לדרך, מסתבר שלא הכל דופק כמו שצריך בקבוצה מהשכונה. מקורבים ליוסי אבוקסיס טוענים כי בכל מה שנוגע לבניית הקבוצה, המאמן לא מרוצה מההתנהלות של ראשי המועדון בקיץ האחרון. "לא אני בניתי את הקבוצה", אמר אבוקסיס למקורביו, כשאת עיקר הדברים הוא מייחס לעובדה שלא הוא רצה להביא את פדרו גלבאן בחזרה לשכונה. למעשה, לאתר ערוץ הספורט נודע כי המאמן אפילו התנגד למהלך. כזכור, אחרי עונה אחת במכבי פתח תקווה גלבאן חזר לבני יהודה הקיץ, לשמחתו של הקהל הכתום ובהתאם לרצון ההנהלה, אבל כעת מסתבר שזה קרה בניגוד לרצון המאמן.

סוגיה נוספת שמטרידה את הצוות המקצועי בבני יהודה היא סוגיית עוז ראלי. כזכור, כבר לקראת סיום העונה שעברה הפועל באר שבע ומכבי תל אביב הביעו עניין בקשר, ובמהלך הקיץ גם הפועל תל אביב פנתה לראלי, כשרוב הפרטים בין השחקן והמועדון האדום כבר סוכמו, אך בסופו של דבר העסקה נפלה. נכון להיום ראלי הוא שחקן בני יהודה, אבל בצוות המקצועי לא מסתירים את האכזבה מהיכולתו במשחקי גביע הטוטו, ולראייה, מחר הוא צפוי להתחיל את המשחק על הספסל. מי שעוד לא יעמוד לרשותו של אבוקסיס מחר הוא אוהד קדוסי, שנפצע במיניסקוס במהלך אחד האימונים האחרונים וייעדר כחודש.