משחק הכיסאות נמשך: רותם התפטר מרמת השרון

מאמן חמישי העונה שעוזב בלאומית: שוהם צפוי להחליפו

רז זהבי
רז זהבי  17.10.18 - 12:21

תגיות: אורן רותם

תחילת כתבה

פרסום ראשון: מאמן חמישי סיים את תפקידו בליגה הלאומית: רק 8 מחזורים עברו מתחילת העונה, אבל משחק הכיסאות על הקווים בליגה השניה ממשיך.

היום (רביעי) אורן רותם התפטר מתפקידו כמאמן עירוני רמת השרון, ובכך הוא מצטרף לדני גולן (הפועל ר"ג), ניר ברקוביץ' (ראשל"צ), גילי לבנדה (הפועל איכסל) וסולימן אזברגה (בני לוד), שעזבו את תפקידם.

בתום 8 מחזורים, הקבוצה מהשרון עדיין לא ניצחה העונה וצברה רק 5 נקודות, כשההפסד להפועל עפולה במחזור האחרון חרץ את גורלו של המאמן.

רותם הדריך בהצלחה אשתקד את קבוצת הנוער של המועדון וזכה עימה בגביע המדינה, כשהשנה הוא קיבל הזדמנות להוביל את קבוצת הבוגרים ולא הצליח לחולל שינוי בקבוצה. אחרי שנעדר משני האימונים האחרונים, לפני שעות אחדות רותם הודיע לקברניטי המועדון כי הקבוצה חייבת זעזוע, הוא מסיק מסקנות ועוזב את תפקידו.

בתוך כך, במועדון מאוכזבים מאוד מתפקודו של המנהל המקצועי, אלי כהן, כשעל פי גורמים בקבוצה, הוא גם צפוי לסיים את תפקידו בקרוב. גורמים בכירים ברמת השרון פסלו בשעות האחרונות את מועמדותו לתפקיד המאמן וזאת בעקבות כשלונו כמנהל מקצועי.

בשלב זה המועמד המוביל לאימון הקבוצה הוא נועם שוהם, שהדריך בהצלחה את רמת השרון במחזורים האחרונים אשתקד, בהם הקבוצה שרדה בליגה, ולמרות זאת לא המשיך בתפקידו. שוהם, שמונה למאמן בקעת הירדן מתחתית ליגה א' דרום לאחרונה, קיבל פנייה והביע את הסכמתו להצטרף מיידית.

איתו או בלעדיו, בשישי הקרוב רמת השרון תארח את הפועל מרמורק במפגש בין שי קבוצות שלא ניצחו מתחילת העונה, כשהפסד של הקבוצה מרחובות, עלול להוביל לפיטוריו של מאמן מרמורק, אלדד שביט, שגם כן טרם ניצח העונה. במועדון כבר קיימו גישושים לא רשמיים עם ניסן יחזקאל, שאף הגיע להבנות עם גורמים בכירים בקבוצה, במקרה בו אלדד שביט יפוטר.