מאמן חדש לסכנין: סלימאן אזברגה חתם לעונה

לחמן סרב להצטרף. המנכ"ל דוכי עזב, האוהדים מחו על המצב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.10.19 - 20:10
תחילת כתבה

מאמן חדש לבני סכנין. סלימאן אזברגה, שאימן בעבר את בני לוד, התמנה הערב (רביעי) למאמן הקבוצה. בנוסף, אייל לחמן סרב לשמש כמנהל מקצועי, לאחר שהוצע לו עוד קודם להיות המאמן. עבד טיטי יקבל פנייה לתפקיד. כזכור, ניסן יחזקאל הודיע בפעם השנייה על התפטרותו אחרי ההפסד 2:0 להפועל ראשון לציון, אשר הציב את סכנין במקום ה-12 ועם שבע נקודות בלבד לאחר שבעה משחקים.

מסלול ההתרסקות של בני סכנין נמשך עם הודעת התפטרותו של המנכ"ל חאלד דוכי. המנכ"ל הוציא הודעת התפטרות ברשת החברתית על כך שסיים את תפקידו וממתין לאנשים שיכנסו במקומו לתפקיד. כרגע, עוד לא ברור אם יו"ר הקבוצה חמודי אבו יונס ימשיך.

בינתיים, ישנה תסיסה בקרב הקהל של בני סכנין. מאות אוהדים מחו אתמול בעקבות מצב הקבוצה וחסמו כבישים. גם ברשתות החברתיות יש כעס גדול על מצב הקבוצה, שבתחילת העונה סימנה כמטרה עלייה לליגת העל.

ביום שישי מצפה לסכנין הדרבי הגדול של המגזר כשתפגוש את מכבי אחי נצרת באיצטדיון בעילוט. בין השתיים יש יריבות רבת שנים, והמשחק חשוב מאוד עבור האוהדים. אם מאמן חדש לא היה חותם עד המשחק, אלדד שביט, עוזר המאמן, היה עומד על הקווים. כזכור, שביט אימן בעונה שעברה את סכנין. מאמן הכושר, חואן קרלוס ומאמן השוערים, מוטי אזולאי היו מסייעים לו.