הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אנחנו נשחט אותך": צליל חתוכה ספג איומים על חייו

שוער כפר קאסם, שהותקף בהודעות קשות, פנה למשטרה. שחקני אום אל פאחם: "הכדור פגע בחומה, אין לו חלק בשער". כל הפרטים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.05.21 - 06:05
תחילת כתבה

סערת הליגה הלאומית לא עוצרת. השער הכי מדובר בכדורגל הישראלי ב24 השעות האחרונות הוא השער שכבשה אמש (שלישי) הפועל אום אל פאחם נגד מ.ס. כפר קאסם בכדור חופשי בדקה ה-90, שער שמנע מאום אל פאחם לרדת לליגה ליגה א'.

 • שפל היסטורי: הפועל פ"ת ירדה לליגה א'>
 • אחרי הירידה: כך צפויה להיראות הפועל פ"ת בעונה הבאה>
 • שוער כפר קאסם, חתוכה: "נתתי את משחק חיי. אתבע את מי שלכלך עליי">
 • יו"ר אום אל פאחם: "לעצור את המבחנים עד שהמשחק בין עכו לאחי נצרת ייחקר>
 • "אנחנו נשחט אותך":צליל חתוכה ספג איומים על חייו
 • "מכרו אותי כל המשחק": ההודעות של צליל חתוכה

  מאז אותו שער סופג שוערה של מ.ס. כפר קאסם, צליל חתוכה מבול של הודעות שכוללת איומים ונאצה: "בן **** מהמר תמות", "אמן שתקרע את שתי הרצועות", היו רק חלק מההודעות.
 • בין היתר חתוכה ספג גם איומים על חייו: "אנחנו נשחט אותך, אני מבטיח באמא שלי. אתה תתחנן לחזור לשחק אחרי שאנחנו נשבור את שתי הרגליים והידיים יא בן של ****".

  יש לציין כי חלק מהשולחים הזדהו כאוהדי הפועל פ"ת: "ז*** של ערבים אתה. הורדת אותנו ליגה, אנחנו נכנס בך ובאשתך". האיומים המשיכו: "אנחנו נ***ן אותך ונגמור לך את הקריירה, מילה שלי יא חולה סארס, איידס. שתשבור את שתי הידיים, לא תשחק יותר כדורגל בחיים שלך". "אמן תגמור את הקריירה יא מוכר".

  בגין האיומים שספג חתוכה, הוא הגיש תלונה למשטרה עם ההודעות וצילומי המסך העומדים לרשותו. כזכור, אמש מינה את עו"ד רועי רוזן שיעסוק בתביעות דיבה.

  מי שהראו סולידריות היו שחקני הפועל אום אל פאחם שאמרו אחרי ההתמודדות: "הכדור פגע בחומה, לא היה לו חלק בשער. כולם ראו את הנגיעה שהטעתה אותו".

  עו"ד רועי רוזן פרקליטו של חתוכה אמר: "במה שהפך להיות סוג של הרגל במחוזותינו, יש טרף חדש לכל צמאי הדם וגיבורי המקלדת למיניהם. החל משעות הערב המאוחרות אתמול אנחנו עדים למתקפה פראית, חסרת תקדים וחסרת מעצורים על השוער הוותיק צליל חתוכה. על לא עוול בכפו. אני מזועזע והמום מההסתערות על צליל, רק כי יש מי שמתקשה להשלים עם ירידת ליגה כואבת ויש מי שסתם נהנה לרכב על העגלה, ברשעות בלתי נתפסת".

  "מעבר לכך, צליל - שהוא בעל משפחה - גם מקבל איומים מפורשים לפגיעה פיזית בשלומו. הטיפול בעניין האיומים הקשים והקונקרטיים יועבר עוד הבוקר למשטרת ישראל. מעבר לכך, אנחנו מודיעים בזאת כי מי שניסה או ינסה לפגוע בשמו הטוב ולהמשיך באמירות מפורשות או מרומזות לגביו ולגבי ניקיון כפיו, יצטרך להסביר את הדברים בבית המשפט וייתכן שגם לשאת בהשלכות כלכליות משמעותיות. צליל נחוש לשמור ולהגן על שמו הטוב ואנחנו נגלה אפס סובלנות כלפי מי שינסה לפגוע בו".