הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פערים במו"מ בין בני יהודה לאלירן עטר

החלוץ דורש מענק עלייה, בקבוצה מבקשים: "קצת סבלנות"

תומר לוי
תומר לוי  06.07.21 - 09:26
תחילת כתבה

עדיין אי אפשר לברך על המוגמר: גם לאחר הפגישה אתמול בין בני יהודה לאלירן עטר, טרם הושג הסיכום שיאפשר את חזרתו של החלוץ למועדון בו גדל, 11 שנים מאז שעזב. שני הצדדים לא הצליחו לגשר על הפערים, שנותרו כשהיו מאז הפגישה הראשונה. "זה חוזה מורכב", אמר גורם המקורב לעסקה, "ועדיין יש פער, אבל עם רצון טוב של כולם - אפשר לגשר עליו".

עיקר הפער נובע מדרישתו של עטר, שסיים חוזה בבית"ר ירושלים, לכלול בחוזה מענק עלייה לליגת העל כמו גם מענקי גביע שונים. בכל מקרה, הצדדים ימשיכו להיפגש ובקבוצה מבקשים סבלנות: "זה יכול להיסגר, אבל גם יכול להיות שלא". חשוב לציין כי בבני יהודה רואים חשיבות עליונה בהחתמתו של עטר, מעבר ליתרון המקצועי - זהו גם רצון לחבר את האוהדים מחדש לקבוצה, על מנת לצאת לדרך חדשה.

עטר הוא אולי גדול השחקנים שיצאו מבני יהודה במילניום הנוכחי. הילד שגדל בשכונת התקווה ערך את הופעת הבכורה שלו בבני יהודה בגיל 17, ושיחק שש שנים בקבוצה הבוגרת עד שעבר למכבי תל אביב בקיץ 2010. מאז הספיק לשחק בריימס הצרפתית, במכבי חיפה ובבית"ר ירושלים - קבוצתו האחרונה בקריירה. כעת, בשכונה רוצים לראות אותו סוגר מעגל - וחוזר עם קבוצת נעוריו למקומה הטבעי, בליגה הבכירה.