הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דדאס: "מוכנים להניף גביע ביום חמישי"

מאמן חולון בהצהרה אחרי הניצחון על גלבוע/גליל בחצי הגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.21 - 22:32
תחילת כתבה

בתום דרמה גדולה, הפועל חולון סיימה הערב (שלישי) עם ידה על העליונה בדו-קרב הישראלי בחצי גמר הליגה הבלקנית. 77:81 לחבורה של סטפאנוס דדאס על הפועל גלבוע/גליל העניק לצהובים-סגולים הזדמנות להתחרות כבר בחמישי הקרוב על תואר אירופי ראשון העונה.

"היתה אינטנסיביות כמו שציפינו, גליל מדהימה. אפשר להבין לפי המשחק שלהם למה הם גבוה בטבלה", פתח המאמן המנצח. היווני התייחס לעייפות שחקניו ששיחקו ארבע פעמים בשמונת הימים האחרונים. "שכחנו מזה, נתנו במתנה למכבי שני תארים ואף אחד לא יזכור את העייפות אם היינו מפסידים היום. היינו אגרסיביים, שמח שניצחנו קבוצה טובה ומוכנים להניף גביע בשלישי". דדאס שיתף על ההתלבטות בנוגע לסגנון המשחק של קבוצתו הערב: "הייתה לי החלטה קשה איך לשחק היום, אני חושב שהפילוסופיה שלנו ניצחה את הבחורים הגדולים".

מן העבר השני, מאמנה של גלבוע/גליל אבישי גורדון הצביע על נקודת השבר של קבוצתו. "קצת נגמר לנו האוויר. בנוסף, היתה קבלת החלטות לא טבה בשתי שריקות מאוד גבוליות שמגיעות דווקא משופטים בכירים אירופיים. חבל, אבל אני לא מתלונן על שיפוט".

גורדון המשיך. "ניסינו לעשות הכל, אבל יש להם כל כך הרבה כלים. הם יודעים לחדור מאוד יפה, היינו נאיביים כמה פעמים ונתנו סלים קלים, שמח שלא נשברנו. היינו קרובים מאוד להישבר ניפגש, אבל עוד בפלייאוף העליון". למרות ההפסד, המאמן הסביר מה הוא יכול לקחת מהתוצאה המאכזבת: "להישאר ביחד, להיות גאים בחבר'ה שנלחמים ונותנים הכל וללמוד מטעויות. הצלחנו לעצור את מגי על 6 נק' ואת חולון על 81 נקודות, נמשיך הלאה".