הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי הודיע על חרם: לא נדבר שוב עם התקשורת

שחקני ארגנטינה זעמו על דיווח לפיו לאבסי עישן מריחואנה לפני קולומביה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.11.16 - 08:51
תחילת כתבה

שער אדיר בכדור חופשי, שני בישולים וניצחון 0:3 על נבחרת קולומביה - זה היה ההספק של ליאו מסי הלילה (בין שלישי לרביעי), אבל בזה זה לא נגמר. אחרי שסחף את ארגנטינה לניצחון החשוב במוקדמות המונדיאל ששיחרר הרבה לחץ, הוא הוביל את חבריו למסיבת עיתונאים שבה הם הכריזו על חרם כלפי התקשורת.

הרקע למהלך אלה דברים שנכתבו על אסקיאל לאבסי לפני המשחק. החלוץ לא היה בסגל והעיתונאי הארגנטינאי גבריאל אנייו, תהה אם הוא נתפס מעשן מריחואנה במתחם האימונים של הנבחרת במה שגרם, כביכול, לניפויו. לאבסי כבר הודיע שיפתח בהליכים נגד אותו עיתונאי, ולשחקני האלביסלסטה זה הספיק.

מסי שדיבר בחדר שבו היו כל 26 שחקני הסגל של ארגנטינה, פנה לעיתונאים ואמר: "אנחנו פה כדי לומר לכם שלא נדבר יותר עם התקשורת. ההאשמות כלפי לאבסי היו חמורות ואין לנו ברירה אחרת, אלא לעשות את זה. הואשמנו הרבה, לא כיבדו אותנו ולא אמרנו כלום עד עכשיו, אבל ההאשמות נגד לאבסי היו יותר מדי. אם לא נעצור את זה עכשיו, זה לא ייעצר אף פעם. אנחנו יודעים שתמשיכו לבקר אותנו וזה בסדר, אבל עכשיו זה מגיע לחיים הפרטיים שלנו".

מסי המשיך: "רצינו לומר את הדברים האלה כשאנחנו נמצאים כאן ולא לשחרר הודעה לתקשורת. לא רצינו להתחבא מפני אף אחד. השבועיים האחרונים היו מלאים בסגירת חשבונות, לא בביקורת על כדורגל. אתם יכולים לבקר אותנו על הפסדים או ניצחונות, אבל כשזה הופך לאישי אז זה הקו האדום מבחינתנו".