הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסי יכול לשחק בגביע עולם נוסף אחרי רוסיה"

באוסה דיבר על כוכב ארגנטינה, איקארדי ("לאף אחד בנבחרת אין בעיה איתו") והמשחק מול בוליביה: בגובה של לה פאס: "נעלה עם 5-4-1 וננסה להגיע ל-20 הדקות האחרונות עם 0:0"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.03.17 - 10:59
תחילת כתבה

ליאו מסי יהיה בן 30 בקיץ הקרוב ולא נותרו לו עוד הרבה הזדמנויות כדי להגשים החלום שחמק ממנו במונדיאל 2014: לזכות בגביע העולם. אבל כדי לקבל צ'אנס נוסף, קודם כל הוא צריך להוביל את ארגנטינה לרוסיה 2018, וכרגע מצבה של הנבחרת די מסובך. אחרי 12 מחזורים, האלביסלסטה רק במקום החמישי שלא מבטיח כרטיס אוטומטי למונדיאל, וזה כשלמספר 10 וחבריו מצפה מפגש עם צ'ילה ומשחק מול בוליביה בגובה הרב של לה פאס תוך 5 ימים.

מאמן נבחרת ארגנטינה, אדגרדו באוסה, דיבר על עתידו של מסי בראיון לתקשורת המקומית: "אני חושב שיש לו עוד מונדיאל אחד לשחק בו אחרי הטורניר ברוסיה, אבל זה תלוי בכמה גורמים". ולמרות שכוכב ברצלונה עדיין לא זכה בגביע העולם, באוסה אמר: "לא חסר לו כלום". מאמן ארגנטינה המשיך: "מסי יודע הכל על המגרש - הוא קורא את המשחק בצורה טובה ויודע איך לערב את חבריו למרות שהם לא מרבים לשחק ביחד".

באוסה דיבר גם על מאורו איקארדי שלא זומן לסגל למרות שהוא נמצא בכושר נהדר, כבש העונה 22 שערים ובישל עוד 9. "אמרתי לו להיות רגוע ושאם משהו יקרה להיגוואין או פראטו, הוא יזומן", הסביר המאמן, "יש לאיקארדי סיומת טובה, אבל הוא לא שחקן שמעורב ביצירת מצבים והחזקת הכדור. לאף אחד בנבחרת אין בעיה איתו". דבריו של באוסה הגיעו, בין היתר, אחרי שעלתה האפשרות כי איקארדי לא זומן בשל העובדה שאשתו, וואנדה, הייתה נשואה למקסי לופס, חברו של מסי.

באוסה התייחס גם להמשך קמפיין מוקדמות המונדיאל ובעיקר למשחק מול בוליביה, בו הוא מתכוון לשנות את המערך ל-5-4-1: "ננסה להגיע ל-20 הדקות האחרונות ב-0:0".