הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי תקף את השופט: "פעמיים דפקת אותנו"

כוכב ארגנטינה זעם על החלטות ה-VAR, סקאלוני הצטרף למחאה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.20 - 11:56
תחילת כתבה

כיאה למשחק כדורגל רשמי ביבשת דרום אמריקה, גם זה בין נבחרות ארגנטינה ופראגוואי לא הסתיים ברוח שקטה. אנשי האלביסלסטה ובראשם הכוכב הגדול ליאו מסי, זעמו על החלטות צוות השיפוט במהלך המפגש (1:1), בסיומו איבדו התכולים-לבנים נקודות ראשונות במסגרת מוקדמות גביע העולם 2022.

שתי החלטות שנויות במחלוקת מצד צוות השיפוט מברזיל (ברזילאים שופטים ארגנטינאיים ויש אירועים שנויים במחלוקת - מי היה מאמין?) עוררו את כעסם של מסי ושות': הראשונה, פציעתו של אסקיאל פלאסיוס, אירוע שכלל לא נבדק ב-VAR; השנייה, משמעותית יותר, שערו של הפרעוש, שהיה קובע מהפך ו-1:2 לארגנטינה - נפסל.

מסי, כאמור, היה בין המוחים כלפי השופט הראשי רפאל קלאוס. על פי כלי התקשורת בארגנטינה ובספרד, מספר 10 פנה לעבר הברזילאי בטון תקיף לאחר פסילת השער והצהיר: "דפקת אותנו פעמיים, דפקת אותנו פעמיים". בהמשך, על פי קריאת השפתיים, מסי אמר לכאורה: "זה פשוט לא ייאמן, זה מביש".

מאמנו של מסי, ליונל סקאלוני, גם כן לא אהב את מה שראה על כר הדשא מבחינת עבודת השיפוט. "אני צריך לנשום כדי לדבר על זה...", פתח המאמן והוסיף: "צריך שתהיה אחידות עם ה-VAR. אני לא אומר את הדברים ברוח רעה או רוח טובה, זה לא רלוונטי. צריך שהיו קריטריונים אחידים כי אף אחד לא אוהב כדורגל בצורה הזאת. איבדנו שחקן עכשיו לכמה ימים או חודשים בגלל עבירה גסה, והאירוע כלל לא נבדק".