הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין ניימאר, אין מסיבה": האכזבה מברזיל

ללא הכוכב, ביקורת קשה על צ'יצה: "משחק בלתי ניתן לצפייה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.20 - 07:56
תחילת כתבה

"אין ניימאר, אין מסיבה". בתקשורת הספרדית ביקרו את ההופעה של ברזיל ב-0:1 שלה מול ונצואלה במוקדמות מונדיאל 2022. ב''מארקה'' כתבו כי נבחרת הסלסאו הובילה ל"שיממון" בהתמודדות שהייתה אמורה להיות פשוטה, אך בלי כוכב פ.ס.ז' היה לה הרבה יותר קשה. גם בארגנטינה אמרו את אותו הדבר, כאשר באתר "אולה" המוכר אמרו שללא ניימאר, "ברזיל חסרת שמחה".

גם מאמן נבחרת ברזיל, צ'י'צ'ה, לא התכחש לטענות הללו, כאשר בסיום המשחק אמר: "אין ספק שהיו חסרות לנו פעולות אישיות. במחצית הראשונה צופפנו יותר מדי וזה הקשה לנו על התנועה". בנו של צ'יצ'ה, מתאוס באצ'י, אשר משמש כעוזרו מצא את הסיבה ליכולת החלשה: "יש לשחקנים שלנו המון כישרון, אבל לפעמים זה לא מספיק. לפעמים צריך תבניות התקפה מסודרות ומשחק מאורגן, כך שהכישרון יוכל להתבטא. אבל בארבעה ימים של אימונים זה לא פשוט".

באחת מרשתות התקשורת הבכירות בברזיל ביקרו בחריפות את מאמן הנבחרת הלאומית: "צ'יצ'ה מדבר הרבה והנבחרת עושה מעט", כך כתב העיתונאי המוכר ז'וקה קפורי, אשר הוסיף: "אם הייתי שחקן של נבחרת ברזיל והמאמן היה צועק לי לאן למסור בכל נגיעה שלי בכדור, הייתי מבקש ללכת. זה משעמם ובלתי ניתן לצפייה".