קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי ההפסד לאיי פארו: לוין ישלם את המחיר

לא יוארך חוזהו של מאמן הצעירה, שאמר: "שרשרת של טעויות"

מוטי פשכצקי ויגאל גולדשטיין  02.09.20 - 21:11
(דני מרון)
(דני מרון)

הנבחרת הבוגרת, פעמים רבות פחות הצליחה להגיע להצלחות, אבל במרוצת השנים, הצלחנו לקבל מעט נחת מהנבחרת הצעירה, כולל אפילו בקדנציה הנוכחית, כאשר הבחורים בכחול-לבן סיימו בתיקו עם ספרד במסגרת מוקדמות יורו 21. אבל ההפסד 3:1 היום (רביעי) לאיי פארו היה נקודה שחורה בהיסטוריה של הנבחרות.

הראשון שישלם את המחיר הוא ניר לוין. מאמן הצעיר, שעתיד לסיים את חוזה בדצמבר, לא ימשיך לקדנציה נוספת. בהתאחדות לכדורגל החליטו שלא יוארך חוזהו של המאמן ויחלו בחיפושים אחר מחליף.

לוין סיפק את ההסבר להפסד: "ביצענו שרשרת של טעויות שלא מאפיינת אותנו ולא מתאימות לרמה. אלה טעויות קשות שהובילו לשלושה שערים שספגנו. מנגד לא ידענו לנצל הזדמנויות ולהגדיל את התוצאה. זה הפסד קשה, כואב אבל אנחנו נצטרך להתרומם, להתאושש ולהתכונן למשחק הבא מול קזחסטן בבית".

בשלב זה, הנבחרת הצעירה מדורגת במקום השני בבית עם 8 נקודות אחרי 5 משחקים. במקום הראשון נמצאת ספרד עם 13 נק' ומשחק אחד יותר. השיטה להעפלה לטורניר היוקרתי הי,א שכל הנבחרות שמסיימות במקום הראשון של הבית, יעלו אוטומטית ליורו וכך גם 5 הסגניות עם מספר הנקודות הרב ביותר. הטורניר עצמו יתקיים בסלובניה והונגריה. כאמור, ההפסד של הנבחרת הרחיק אותה משמעותית מהיורו.