קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הצעירה חולמת על הסגנות הטובה ביותר

ישראל מתכוננת ללטביה, סתיו נחמני צפוי לשוב להתקפה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.10.21 - 14:14

הנבחרת הצעירה תערוך הערב את האימון המסכם באיצטדיון המושבה, בו יערך מחר המשחק נגד לטביה (18:55, sport5). ישראל מגיעה למפגש לאחר ההפסד הכואב נגד גרמניה (3:2), כשהיא מדורגת במקום השני בבית עם 6 נקודות.

בנבחרת חולמים על תואר הסגנית הטובה ביותר, מה שיקנה לה כרטיס ליורו הצעירות. היא תוכל לעשות זאת רק אם היא תשמור על אחוזי הצלחה גבוהים מאוד, כולל ניצחון מחר. כרגע קרואטיה מדורגת ראשונה מבין הסגניות עם 9 נקודות מתוך 9. המאמן אלון חזן צפוי לעלות בהרכב התקפי מזה שפתח נגד גרמניה ויוותר על אחד מקשרי האמצע תמורת שחקן התקפה. סתיו נחמני צפוי לשוב להרכב.

המגן השמאלי, דורון ליידנר שכבש את השער הראשון נגד הגרמנים יפתח מחר בהרכב, כאשר ישנה התלבטות בעמדת המגן הימני בין כארם ג'אבר לזוהר זסנו. בתוך כך, 750 אוהדים הבטיחו את הגעתם מחר למושבה ובהתאחדות מצפים כי 2,000 אוהדים לפחות ידחפו את הנבחרת.

אלון חזן, מאמן הנבחרת, אמר לקראת ההתמודדות: "הדברים הטובים שאפשר לקחת מול גרמניה זה כדורגל טוב, רצון, אחריות, משמעת. אנחנו יודעים שלטביה תבוא ותהי יריבה קשה לא פחות, אבל אנחנו רוצים לעשות את העבודה שלנו, להשיג נקודות ולהמשיך במאבק שלנו עד הרגע האחרון. נשמח שיגיעו כמה שיותר אנשים, נעשה הכל כדי שהם יהנו, תמיד כיף להיות בבית, לשחק במדינה שלנו".

גיל כהן הוסיף: "נתנו את הלב מול גרמניה, שיחקנו כמו גברים, מאמנין שנביא את היכולת גם הפעם, נשחק חזק ונביא את הנקודות. אנחנו מתכוננים כמו לכל יריבה, לומדים עליהם, על השחקנים. נבוא לתת הכל".