ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

מארבע תצא אחת: אלופת החופים תוכתר מחר

החל מ-14:00, בשידור ישיר באתר: תל אביב, ראש העין, נתניה וכפר קאסם ייאבקו על התואר. ולמה גם אלי טביב יגיע?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.07.12 - 16:28
צחי אילוז ונתניה. רוצים תואר
צחי אילוז ונתניה. רוצים תואר

תגיות: ליגת החופים

תחילת כתבהחודשיים עמוסים בכדורגל חופים יגיעו מחר (שישי) לסיומם. נתניה, כפר קאסם, ראש העין ותל אביב הן ארבע שזכו להגיע לקו הסיום של ליגת "בנק יהב", כאשר רק אחת מהן תצא מחייכת ותוכתר כאלופה לשנת 2012.

כבר בשעה 14:00 יעלו השתיים הראשונות על החול בחוף פולג, שתיים שהיו יכולות לראות את עצמן כמועמדות לגיטימיות ללכת עד הסוף כבר בתחילת העונה. כפר קאסם - הקבוצה הכי מרשימה של שלב הבתים - ונתניה, פיינליסטית שלוש העונות האחרונות ייאבקו על הכרטיס הראשון לגמר.

הבחורים של מארון עמאר נראו כפייבוריטים גדולים לעלות לחצי הגמר כשפגשו ברבע את כפר סבא, שבקושי עלתה לשלב שמונה האחרונות, אך נזקקו למהפך מדהים ושער זהב כדי לקנות את מקומם. הנתנייתים, מנגד, חלפו על פני חדרה ברבע הגמר. בכל מקרה, יהיה מעניין לעקוב על המאצ' אפ הישיר בין שני  מלכי השערים - צחי אילוז (11 כיבושים) וסנטוס (8 כיבושים).

מיד לאחר מכן יחל חצי הגמר השני: האלופה המכהנת ראש העין תפגוש את תל אביב. הבחורים של אלון מזרחי מסתמנים כאנדרדוג מול הסגל עמוס הכוכבים של ישראל צרפתי, שמחפש להיות הראשון אי פעם שמצליח להגן על תוארו. ראש העין, שצלעה בשלב הבתים, התפוצצה ברבע עם 1:4 גדול על מכבי יפו ואילו השחקנים מגוש דן ניצחו 1:2 את פתח תקווה אחרי מאבק עיקש.

אבל אחרי שני חצאי הגמר, ההפנינג בפולג רק יתחיל. מיד אחר כך יתחיל גמר הליגה לנוער (נתניה-פ"ת) ומאוחר יותר יתקיים קרב ההישרדות בין השתיים שסיימו במקום החמישי בשלב הבתים - ירושלים וחיפה. המנצחת תישאר, המפסידה תנשור.

ההיילייט של היום יצא לדרך בשעה 17:00 עם מפגש הראווה המסורתי. הפעם, יהיו אלו שחקני כפר סבא (בהם דודו אהרון) המחוזקים שיתמודדו מול נבחרת ערוץ הספורט שתכלול בין היתר את ניר קלינגר, אלון חרזי, אלון מזרחי ולירן שטראובר.

אז מי בדיוק יחזק את כפר סבא? בשורות הקבוצה מהשרון יופיע לא אחר מאשר אלי טביב, שישתף פעולה עם יוסי אבוקסיס - איתו הסתכסך עוד בהפועל תל אביב. לצידם יככבו גם תום קשתי, עפר שכטר, שלום מיכאלשווילי, דוד אמסלם ופיני חדד. לאחר מכן, באיזור השעה 17:40 יתחיל משחק הגמר והעונה כולה תסתיים.