ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יענקל'ה שחר של כדורגל החופים

עידו קרן, הבעלים והמאמן של מכבי חיפה, פותח עונה מול נתניה ומכוון גבוה. שידוך עם יניב קטן? "הוא יתחפר בחול, זה קשה". ראיון עם משוגע לדבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.06.14 - 00:08
משוגע לדבר. עידו קרן
משוגע לדבר. עידו קרן
תחילת כתבהעידו קרן הוא משוגע עם קבלות. משיגנע לכדורגל חופים. הוא בן 38 נשוי פלוס 4 מגבעת טל בקרית אתא. חי כדורגל 38 שנה. ואיש עסקים שהוא בעלים של סוכנות גדולה לביטוח. עידו קרן הוא הבעלים והמאמן של מכבי חיפה, שתפתח היום (שישי) את העונה בליגת בנק יהב, עם משחק מול נתניה (ישיר בספורט 5).

איך הגעת בכלל לעסק הזה?

אוהדי מכבי חיפה פנו אלי כי הם ראו בטלוויזיה כדורגל חופים, עם קבוצה מחיפה שלא היתה קשורה למכבי חיפה. הם נדלקו על הרעיון שהיתה לי קבוצה 'עידו קרן סוכנות לביטוח חיפה' וביקשו ממני שלקבוצה תהיה זיקה למכבי חיפה תוך התחייבות שלהם ללוות את הקבוצה בליגת החופים. פניתי ליענקלה שחר ולאיתמר צ'יזיק שנתו ברכתם למהלך ויצאנו לדרך. מאז לקבוצה יש אלפי אוהדים תוך דגש על בניית מסורת ודגש על שמירת המותג של מכבי חיפה

למה אתה גם מאמן?

"נדבקתי במחלת כדורגל החופים ובמבחן התוצאה אני לא פחות טוב מאחרים. חוץ מזה כשלא אימנתי הקבוצה הצליחה פחות ואכלתי את יצמי עמוק עמוק מבפנים. אני מודע לזה שהדבר פוגע לי בעסקים ובזמן האיכות עם המשפחה, ולהם זה כאילו אבא נמצא חודשיים בחוץ לארץ, אך מבפנים האדרנלין בוער ואני לא מוסגל למשהו אחר. זו התמכרות אבל מהסוג הטוב".
מה יש בכדורגל החופים שכה מושך?

"הענף עדיין נקי, אין בו את הטינופת של הכדורגל המקצועני. הוא יצרי ויצירתי . לא משעמם והרגשה שקשה לתאר אלא רק למי שנמצא בתוך העסק. יש המון קהל והשידור בטלוויזיה יחד עם כל התפאורה נותנים דרייב מטורף להמשיך הלאה".

נראה כוכבים השנה במכבי חיפה?

"אני מאמין בקבוצה, כוכבים יש בשמיים. אני לא אביא שום שם חוץ מזה של מכבי חיפה. יש לנו לב, נחישות ואת הביחד. אני מתחייב שהקבוצה שלנו תשחק רק כדורגל אטרקטיבי".

יניב קטן בא בחשבון?

"הוא יתחפר בחול וישקע כי זה סופר קשה. לא כל אחד יכול לשחק בכדורגל חופים. זה שונה לחלוטין לשחקנים מקצוענים. החול רך וחם וצורת המשחק וחוקי המשחק והכדור שונים".

מה יהיה הישג בשבילך?

"חצי גמר ומעלה יהיה הישג נהדר. העיקר מבחינתי לא לרדת. אתם הולכים לראות תצוגה של אוהדים, שאין שניה לה בכדורגל החופים. ארגנתי הסעות ואני שמח שילדים ונוער יגיעו ויחשפו לדבר הנפלא. מציע לא להחמיץ".