ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

נתניה אלופת ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים

צפו: 3:4 דרמטי על כפר קאסם סידר לצהובים אליפות בפעם ה-3

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.17 - 17:47
תחילת כתבה

גמר ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים סידר לנו היום (שישי) דרמת ענק ובסיומה נקבע: מכבי נתניה אלופת המדינה בפעם השלישית בתולדותיה. בסיומו של השליש השני "פלפלה" כפר קאסם עוד הובילה 1:3, אך מהפך אדיר של הצהובים בדקות הסיום סידר לנתניה 3:4 ואליפות שלישית בהיסטוריה, ראשונה מאז קיץ 2014.

לרגע נראה היה שהכל הולך מצוין לקבוצה של מאמן נבחרת ישראל מאמון עאמר. אלופת המדינה חלמה על תואר חמישי בהיסטוריה שלה, וכאמור הגיעה לשליש האחרון עם יתרון מבטיח. אלא שהרחקה של עאמר יתים סיבכה את כפר קאסם והשאירה את הירוקים בהלם ממנו הם לא הצליחו לצאת.

בצד השמח, מכבי נתניה השיבה לעצמה את התואר אחרי לא מעט אכזבות שחוותה בעבר. במרוצת השנים מאז פתיחתה של הליגה בקיץ 2007, היהלומים הגיעו ללא פחות משמונה גמרים מתוך 11 אפשריים, אך ראו את התואר מוענק ליריבתן בחמישה מתוכם. הערב התסריט השתנה בדיוק במאני טיים, ואיפשר לקבוצה של לירון פרטוק לחגוג אליפות מתוקה.

הגמר היה רגע השיא של יום עמוס במשחקים, כששתי הקבוצות התחילו אותו בשלב חצאי הגמר ולא התקשו בדרך לקרב היוקרתי על התואר. סגנית האלופה כפר קאסם גברה 3:6 על כרמיאל, נתניה דרסה 0:6 את פתח תקווה בדרך אל הגמר ואל האליפות.

 צפו בתקצירי חצאי הגמר>>