דרמה בכדורעף: זלינגר התפטר ממכבי ת"א

ההפסד להוד השרון הוביל לזעזוע. "הרגיש שהוא לא משפיע"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  21.11.19 - 11:23
נפרד ממכבי ת"א. זלינגר (אלן שיבר)
נפרד ממכבי ת"א. זלינגר (אלן שיבר)

תגיות: אריה זלינגר

תחילת כתבה

כשנה אחרי שהגיע במטרה להצילה, אריה זלינגר הודיע על התפטרות ממכבי תל אביב, לאחר ההפסד ביום שלישי להוד השרון. זלינגר, שלא עמד על הקווים עקב הרחקה במשחק הקודם מול כפר סבא, הרגיש כי הוא לא מצליח להשפיע יותר על הקבוצה וביקש מהיו"ר אסף ליבר לעזוב מיידית. לאחר מכן, הודיע על כך גם לשחקנים בחדר ההלבשה.

זלינגר בן ה-82 הגיע בעונה שעברה למכבי תל אביב עם הרבה תשוקה לשנות ולהצליח, ובעונה קשה מבחינה תקציבית הגיע עם הצהובים לחצי גמר הפלייאוף ולגמר גביע המדינה. עם זאת, העונה מכבי תל אביב לא הצליחה להתרומם, השיגה רק נקודה אחת מתחילת העונה והיא נמצאת במקום השביעי בטבלה. למרות שינוי גדול בסגל שעשתה בקיץ, הדברים לא התחברו על המגרש לתוצאות.

"אני מודה שאני מאוכזב ולא נעים לי העניין הזה", סיפר היו"ר אסף ליבר לאתר ערוץ הספורט, "היו לנו הרבה זעזועים ושחקנים חדשים שהגיעו אבל לא חשבתי שזה יגיע לדבר הזה. אמרתי לאריה שאני לא רוצה שהוא יעזוב, אבל הוא הרגיש שהוא כבר לא משפיע. מכבי תל אביב מוקירה את העבודה שאריה עשה, הוא הגיע במצב קשה ושידרג את הקבוצה בכמה רמות. אין לנו ברירה עכשיו אלא לחפש תחליף, ואני עדיין בתור מי שבנה את הקבוצה עם אריה מאמין שהיא תתחרה על תארים".

כרגע, את האימונים יעבירו שחקני הקבוצה גנדי סוקולוב וגיא בן גל. במשחקים עצמם, לקינץ קופץ' יש תעודת מאמן והוא יכול לעמוד על הקווים עד שהקבוצה תמצא מאמן חדש.