ה-NFL הודיעה: הסופרבול יערך עם קהל

22 אלף יצפו במשחק מקרוב, שליש מהם ממערכת הבריאות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.21 - 15:40

תגיות: סופרבול

תחילת כתבה

מעל לשנה שאוהדי הספורט מחכים לבשורה מהסוג הזה. הנהלת ליגת הפוטבול האמריקאית (NFL) הודיעה היום (שישי) כי הסופרבול, משחק הגמר של העונה, יערך עם קהל. אירוע הספורט הגדול בארה"ב יתקיים השנה באיצטדיון ריימונד ג'יימס שבטמפה, פלורידה.

האיצטדיון שיארח את הגמר מכיל 65 אלף מקומות, כשלמשחק יורשו להיכנס 22,000 צופים. מתוכם 7,500 יהיו עובדי מערכת הבריאות האמריקאית שכבר חוסנו מפני נגיף הקורונה. "העובדים המסורים האלו מסכנים את החיים שלהם כדי לשרת אחרים, ואנחנו חייבים להם את תודתנו", אמר הקומישינר של ה-NFL רוג'ר גודל והוסיף, "אנחנו מקווים שהמהלך הזה יתן השראה לאזרחי המדינה שלנו להכיר בגיבורים האלו".

יתר 14,500 האוהדים שיורשו להיכנס לאיצטדיון יחויבו בעטיית מסכה ויצטרכו לשמור מרחק מחבריהם, לשבת אך ורק בכיסאות המוקצים להם ולהימנע ממגע עם דוכני האוכל. חשוב לציין כי במשחקי הפלייאוף הורשו להיכנס אוהדים לאיצטדיונים, אך לא בסדרי גודל כפי שיהיה בסופרבול.

משחק הסופרבול יתקיים ב-7 בפברואר ויפגיש את המנצחות בשני משחקי הגמר האזוריים. טמפה ביי תתמודד מול גרין ביי ביום ראשון במסגרת גמר ה-NFC. לאחר מכן, קנזס סיטי ובפאלו ייאבקו על הכרטיס האחרון בגמר ה-AFC.