תעלומה מוזרה באי הבריטי: האם אנלקה פרש מכדורגל?

החלוץ נטש את אימון ווסט ברומיץ' ועל פי דיווחים הודיע על סיום הקריירה. הקבוצה מכחישה בשלב זה את האירועים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.13 - 19:19
אנלקה. הרבה סימני שאלה.. (gettyimages)
אנלקה. הרבה סימני שאלה.. (gettyimages)
תחילת כתבה

ניקולס אנלקה סיפק לא מעט סיפורים מעניינים בקריירה וטייל בין קבוצות רבות לאורך השנים, אבל מסתבר שגם סיום הקריירה שלו מספק אייטם מעניין במיוחד. באנגליה לא מצליחים להבין בשעות האחרונות, האם החלוץ פורש מכדורגל או שרק לקח פסק זמן קצר. הסתבכתם? גם אנחנו.

הכל התחיל בצהריים כאשר הצרפתי שחתם בקיץ בווסט ברומיץ' נטש את האימון. באנגליה דיווחו כי מיד אחרי שירד מהדשא שוחח עם הצוות המקצועי והודיע להם כי הוא פורש מכדורגל. על פי הדיווחים, הוא עבר טרגדיה אישית בתקופה האחרונה והיום, הוציא את כל חפציו מחדר ההלבשה.

ברומיץ' בינתיים לא מאשרת את הפרישה ועל פי הודעה שהוציא המועדון נמסר כי אנלקה לא ישחק במחזור השני של הליגה האנגלית, כשקבוצתו תפגוש את אברטון, אך כאמור לא התייחסו לפרישה שלו מכדורגל. בכל הדיווחים השונים מזכירים כי אחיו וסוכנו של אנלקה מת בפתאומיות, אירוע שהוביל לפרישה או לפחות לכל הסאגה בשעות האחרונות.

רק לפני 49 ימים, הצרפתי חתם לעונה בברומיץ' ואף אמר כי יסיים את הקריירה שלו ככל הנראה בממלכה אחרי ששיחק בסין. "אני מקווה שאני והקבוצה נצליח בעונה הזו ונגיע לאירופה. אני אוהב את המועדון הזה ורוצה לסיים כאן את הקריירה", אמר אנלקה. יכול להיות שהוא באמת יסיים את הקריירה במועדון, רק מוקדם מהצפוי.

אנלקה עבר ב-11 מועדונים וסכום ההעברות שלו לאורך השנים כבר חצה את 100 מיליון יורו. חוץ מזה, יש לו 69 הופעות בנבחרת הצרפתית אבל עבור רוב חובבי הכדורגל, הוא תמיד יישאר כישרון מבוזבז אחרי שלא הצליח לממש את הפוטנציאל הגדול שלו.