פלקאו מצטרף ליונייטד. כל הפרטים על העסקה

שעות לפני סגירת החלון, ואן חאל קיבל בהשאלה את החלוץ, ויוכל לצרפו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.09.14 - 13:48
תחילת כתבה

זה היה נשמע כמו עסקה הזויה עד היממה האחרונה אבל בסופו של דבר, רדאמל פלקאו מגיע למנצ'סטר יונייטד בהשאלה. בכך, השדים האדומים הקדימו במירוץ את ריאל מדריד, ארסנל ויובנטוס. לואיס ואן חאל דיבר בשבועות האחרונים על חיזוק והגלייזרים אכן פותחים את הכיס כשתוך שבוע הם מצרפים את אנחל די מריה, דיילי בלינד וכעת גם את פלקאו.

אז איך העסקה הזו עובדת? לאורך הבוקר היו לא מעט גרסאות להעברה הזו. בעוד שבספרד אמרו בתחילה שהוא יעבור תמורת 65 מיליון יורו, בממלכה ציינו כי הוא יגיע רק בהשאלה. נראה כי התשובה האמיתית נמצאת בידיים של הל'אקיפ.

על פי העיתון הצרפתי, הקולומביאני עובר למנצ'סטר בהשאלה תמורת 10 מיליון יורו עד סוף העונה, עם אופציה לרכישה בתום העונה ב-55 מיליון יורו. זה בעצם מאגד את הדיווחים בספרד ובאנגליה. חשוב לציין שלואיס ואן חאל כמובן יוכל להחליט בסיום העונה אם הוא רוצה להמשיך את ההתקשרות.

מדובר בעסקה לא רעה בכלל בשביל האנגלים, שלמעשה מקבלים את הקולומביאני בסכום מינורי יחסית ואם הוא אכן יהיה טוב ויעמוד בציפיות - יוכלו לרכוש אותו ב-65 מיליון יורו. סכום גדול, אבל לא אסטרונומי ביחס לסכומים שהועלו בשוק העברות הנוכחי.

הפרט הפיקנטי בכל הסיפור הזה - פלקאו הגיע למונאקו בשנה שעברה כשהיא לא שיחקה בליגת האלופות ורבים ביקרו אותו על העובדה שהעדיף את הכסף על מימוש הפוטנציאל בצ'מפיונס. הפעם הוא עובר לקבוצה גדולה, אבל כזו שלא תשחק במפעל היוקרתי אחרי שנים ארוכות.