הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אחרי ההפסד בגמר לא יצאתי מהבית 10 ימים"

מאמן טוטנהאם, פוצ'טינו, הודה: "הדברים הקטנים הכריעו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.07.19 - 13:54
פוצ'טינו. התקשה להתאושש מגמר ליגת האלופות (Getty Images)
פוצ'טינו. התקשה להתאושש מגמר ליגת האלופות (Getty Images)
תחילת כתבה

מאמן טוטנהאם מאוריסיו פוצ'טינו חשף היום (שני) בראיון באנגליה כי לאחר גמר ליגת האלופות, הוא לא הצליח לצאת מהבית במשך עשרה ימים. לדבריו, הקושי להרים את עצמו מהקרשים לאחר שנכשל בהבאת הגביע לצפון לונדון, שדד אותו מהמוטיבציה שלו להמשיך ולאמן. שיחות ממושכות עם עוזר המאמן שלו וניתוח של הגורמים להפסד שכנעו אותו להמשיך הלאה. "דיברנו כל יום במשך עשרה ימים על המשחק הזה. בסופו של דבר אלו הדברים הקטנים שגרמו להפסד במשחק", הסביר פוצ'טינו.

גם היום, כמעט חודשיים לאחר אותו הלילה במדריד, למאמן התרנגולים כואב להיזכר במשחק. לדבריו, שברון הלב של ההפסד בגמר ליגת האלופות, הוא יותר גדול מכל דבר שחווה כמאמן כדורגל בגלל ממדי המשחק. הרגע היחיד שמשתווה להפסד הזה בעיני המאמן - הפנדל שביצע על מייקל אואן במונדיאל 2002. "שלושה שבועות של הכנה אינטנסיבית מאד למשחק, שבו הפסדנו בגלל שער כמו זה שספגנו זה קשה בפני עצמו. לאחר מכן אתה צריך לנסוע לבד הבייתה וזה נותן לך יותר מדי זמן להתעסק בזה", הוסיף המאמן.

לפי הארגנטינאי, גולף, הסביבה המיידית והאנשים ברחוב היו הגורם מרכזי שחיזק אותו. "כל האנשים שפגשתי, בין אם ספרדים או אנגלים, אוהדי טוטנהאם או ליברפול, כולם דיברו על איזו קבוצה נהדרת היא טוטנהאם. זה החזיר לי את הרצון להוביל את הקבוצה להצלחה כי התוצאות הללו מעניקות שמחה לאנשים", סיכם פוצ'טינו.