"ברור לכולם שליברפול כבר לקחה אליפות"

רוני רוזנטל על העונה של הרדס, וידיץ', רונאלדו וגם באדיר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.20 - 21:12
תחילת כתבה

כשהיא עוד לא יודעת מה יעלה בגורל העונה שלה בפרמיירליג, ליברפול נמצאת בעיצומה של סערה באנגליה לאחר שהוציאה את עובדיה לחופשה ללא תשלום. רוני רוזנטל, שהיה שותף לאליפות האחרונה של האדומים, התראיין בנושא ל"חמש באוויר": "כמה קבוצות כבר עשו את זה. אנחנו לא מעסיקים או בעלי חברות שצריכים לקבל החלטות. זה דבר שקורה יותר ויותר, כמו תגובת שרשרת. קבוצה שומעת שזה נעשה במקום אחר אז גם היא עושה. לפי מה שקורה בשטח זה לא נעים".

רוזנטל התייחס גם לשאלה אם הפרמיירליג צריכה ללכת בעקבותיה של הליגה הבלגית, להודיע על סיום העונה ולמעשה להכתיר את האדומים לאלופי אנגליה: "את זה אפשר לעשות גם בעוד חודשיים. אם ביולי או באוגוסט אין אפשרות לחזור לשחק אז כן. הרי זה ברור לכולם שליברפול לקחה אליפות כבר מזמן. גם לגבי היורדות, אף פעם לא כל הקבוצות יהיו מרוצות כי יש כאלה שההחלטות נגדן. לדעתי אפשר לחכות עוד חודשיים שלושה אם צריך".

ובנוסף, סיפר רוזנטל כי הייתה לו יד בצירוף וואליד באדיר לווימבלדון. "למעשה, אני הבאתי אותו לשם. במקרה בעל הבית, סאם חמאם, היה לבנוני ואפילו שכן שלי. הוא התקשר אליי ואמר שצריך רכש, אז המלצתי לו על וואליד באדיר. יום אחד אני צופה בקלטות ומישהו דופק לי בחלון, ואז אני רואה שזה בעל הבית שלהם", סיפר.

לסיום, רוזנטל נשאל על העסקה שבה הוא הכי גאה, והשיב: "אני אתחיל מהעסקאות שלא עשיתי. שחקנים שגיליתי בגיל צעיר והזזתי את עצמי ונלחמתי להביא אותם, כמו סמואל אטו, וינסנט קומפאני ומירוסלב קלוזה. את נמניה וידיץ' הלכתי לבדוק בגיל 19 בנבחרת סרביה, הצעתי אותו למנצ'סטר יונייטד, אבל הם אמרו לי שזה לא מתאים להם רק בשביל לקנות אותו אחרי שנתיים במחיר גבוה פי 10 ממוסקבה, ואת כריסטיאנו רונאלדו גם כן. את דימיטר ברבאטוב אני הבאתי לטוטנהאם".