אובאמיאנג יעזוב, ארסנל עוקבת אחר וויליאן

דיווח: הקבוצה לא תעמוד בשכרו של החלוץ. קשר צ'לסי הוצע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.04.20 - 12:04
תחילת כתבה

התותחנים מתכוננים לעונה הבאה. כשהיא ממתינה לחזרת הפרמיירליג אחרי אחת העונות הגרועות בתולדותיה, ארסנל כבר חושבת על חלון ההעברות הקרוב. על פי ה'מירור' האנגלי וויליאן הוצע למועדון ומי שנמצא בדרכו החוצה הוא החלוץ פייר אמריק אובאמיאנג.

הגאבוני שהבקיע 20 שערים העונה נכנס לשנה האחרונה בחוזה שלו ולא הצליח להגיע עם ארסנל עם סיכום להארכה. לפי הדיווח אובאמיאנג דורש 200 אלף ליש"ט בשבוע - שכר שהתותחנים יתקשו לשלם עקב ההשלכות הכלכליות של הקורונה. לכן, האופציה הריאלית מבחינתם היא למכור אותו כדי לא לאבד אותו בקיץ הבא בחינם.

מזה שהולך לזה שעשוי להגיע. וויליאן נחשב לשחקן חופשי ובאנגליה מדווחים כי סוכנו, קיה ג'וראבצ'יאן, שהפך להיות משפיע באמירויות הציע אותו למועדון. שכרו מוערך בגובה של 120 אלף ליש"ט לשבוע בעסקה לשלוש שנים.

עם זאת, ארסנל היא לא הקבוצה היחידה שדולקת אחרי הברזילאי בן ה-31. גם אינטר וליברפול מעוניינות בקשר, אבל מצידו הוא מעדיף להישאר בלונדון, שם הוא גר כבר 7 שנים וזה יכול להעניק לארסנל יתרון מכריע במאבק עליו.

כמו כן, ב-7 שנים בצ'לסי וויליאן זכה בשתי אליפויות, בליגה האירופית, בגביע האנגלי וגביע הליגה. העונה, הוא רשם שבעה שערים ושישה בישולים ב-37 הופעות.