יורגן קלופ: "רוצה להישאר עוד 4 שנים בליברפול"

המנג'ר דיבר בראיון על עתידו: "אקח שנה הפסקה, בטוח שאחזור לגרמניה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.20 - 07:23
תחילת כתבה

אחרי שזכה עם ליברפול באליפות ראשונה אחרי 30 שנה, יורגן קלופ התראיין בגרמניה וסיפר על התחושות אחרי הזכייה בצל הקורונה, החגיגות שהוא רוצה, דעתו על המגפה בבריטניה ועוד כמה שנים הוא מתכנן להישאר באנפילד.

"עדיין לא עיכלתי את זה", זה כנראה ייקח זמן שארגיש את השמחה", סיפר קלופ על הזכייה. "אבל טווח הזמן לא חשוב, כי התואר הזה ניצחי. זה הרבה יותר טוב מלא להיות אלוף", ומה בנוגע לחגיגות עם האוהדים שנמנעו בעקבות הקורונה? "ברגע שנוכל לעשות את זה שוב, אנחנו רוצים לחגוג. אפילו אם זה קצת יוצא דופן אם אתה חוגג תואר אחר כמה חודשים אחרי. אבל ליברפול היא מועדון יוצא דופן, ובטוח שנעשה משהו. ננסה לחגוג באופן משוגע. אנחנו רוצים לחגוג את החיים".

המנג'ר התייחס גם לעתידו: "אני בטוח אחזור לחיות בגרמניה אחרי הפרישה, סביר להניח שאפילו למיינץ". עוד נשאל המנג'ר עוד כמה שנים ירצה להישאר בליברפול והשיב: "עוד ארבע שנים". ומה הוא יעשה אחרי תשע שנים במייטירדס? "לא אעשה כלום במשך שנה". לאחר מכן, לדבריו, הוא עשוי לאמן קבוצה, נבחרת או אפילו לפרוש: "העולם עשוי להיראות שונה מאוד בעוד חמש שנים".

ומה הוא חושב על מצב הקורונה שמשתפר באנגליה? "ההתפתחות של המספרים חיובית, אבל אנשים עדיין מתים. האיחור בנקיטת אמצעים גבתה מחיר. קל לבקר אם אתה לא אחראי. צריך לחכות ולראות. חשוב לנתח בעתיד מה היה נכון, ואיך אפשר יהיה להתנהל בסיטואציה דומה בעתיד".