שעת נעילה: 1:2 לפאלאס על פולהאם האחרונה

זאהה הצטיין עם שער ובישול לרידוולד. פארקר בצרות בתחתית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.20 - 19:02
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

את עונת 2019/20 ווילפריד זאהה סיים עם ארבעה שערים ב-38 הופעות. העונה, אחרי שישה מחזורים בלבד, הכוכב של קריסטל פאלאס סופר כבר חמישה שערים. הערב (שבת), זאהה כיכב עם צמד ובישול ב-1:2 של רוי הודג'סון על פולהאם. לפחות זמנית, הנשרים יכולים לחגוג את המקום החמישי בליגה האנגלית, בעוד שסקוט פארקר, נועל הטבלה, מסתבך עמוק בתחתית עם נקודה אחת בלבד מתוך 18 אפשריות.

המשחק בקרייבן קוטג' נפתח בסערה, כשג'יירו רידוולד הבקיע את שער הבכורה שלו בליגה האנגלית אחרי 33 הופעות במדים האדומים-כחולים. פאלאס שמרה על היתרון, ואף הכפילה אותו בדקה ה-64 כשמיצ'י בטשוואי בישל לזאהה את השער שסגר מעשית את הסיפור. את המשחק המארחת סיימה ב-10 שחקנים, כשאבובקאר קמארה קיבל כרטיס אדום בדקה ה-88. זה לא הפריע לתום קיירני להבקיע בתוך תוספת הזמן, לצמק ל-2:1 ולקבוע את תוצאת הסיום.

למרות התוצאה, פולהאם יכולה להיות מרוצה מהעובדה ששלטה בכדור ב-66% מהזמן, הגיעה למצבים (אדמולה לוקמן בעט פעמיים לקורה), אבל זה לא הספיק לעולה החדשה שעדיין מחכה לניצחון בכורה העונה. אם פולהאם רוצה להישאר בליגה, היא תהיה חייבת לאסוף נקודות במחזור הבא נגד ווסט ברום בבית. מנגד, פאלאס תתארח אצל וולבס.