תוכנית הגיבוי: מוחמד סלאח יחתום בפ.ס.ז'?

דיווח: במקרה שקיליאן אמבפה יעזוב, המצרי סומן כיורשו בצרפת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.05.21 - 18:15
תחילת כתבה

האם ליברפול עומדת לאבד את אחד משחקניה החשובים בעשור האחרון? לפי 'לה פריזיאן' ישנו סיכוי לא רע שזה יקרה בקרוב מאוד, כאשר היום (רביעי) פורסם בעיתון הצרפתי שהחלוץ המצרי מעוניין לעזוב את המייטי רדס.

לפי אותו דיווח פ.ס.ז' הכינה תוכנית גיבוי למקרה שקיליאן אמבפה יעזוב את הקבוצה והם מאמינים שסלאח יצליח להיכנס לנעליו. יש גם לציין כי שחקנה של ליברפול נמצא על הרדאר של פאריס כבר זמן מה, ולאחרונה פורסם ב'טלפוט' כי הפמליה של המצרי כבר החלה בשיחות עם נציגי הקבוצה.

ב'לה פריזיאן' טוענים כי סלאח החליט לאחרונה שהוא מיצה את זמנו בליברפול, והסיבות לכך בין היתר הן כעסו על יורגן קלופ וגם על האוהדים. כזכור, החלוץ יסיים את חוזהו בקיץ 2023 ורק לפני שלושה ימים הוא התייחס לעתידו המעורפל. "אף אחד בליברפול עדיין לא דיבר איתי על חוזה חדש, או על כל דבר אחר, אז אין לי יותר מדי מה לחדש בנושא", הבהיר סלאח. "אמרתי בעבר שאני רוצה לזכות שוב באליפות הפרמייר ליג וגם בליגת האלופות, זה נהדר לזכות בתארים ואני מנסה לעשות זאת כי זה חלק מהעבודה שלי".

בכל אופן, הגורם המרכזי בעסקה הוא כמובן אמבפה, שמסיים את חוזהו בקיץ 2022. למרות הרצונות ואמירות מצד ראשי פ.ס.ז' כי הסופרסטאר הצרפתי יאריך את חוזהו, ישנה סבירות מסוימת שזה לא יצא לפועל, ועל מנת שלא יאבדו אותו בחינם, הצרפתים ייאלצו למכור אותו בקיץ הקרוב.

עד כה העונה סלאח השיג 29 שערים ו-4 בישולים ב-46 הופעות בכל המסגרות, כאשר הוא נמצא בעונתו הרביעית במועדון. המצרי הספיק לזכות עם הקבוצה בליגת האלופות, באליפות אנגליה, באליפות העולם למועדונים וגם בסופר קאפ האירופי. כמו כן, החלוץ היה מלך השערים של הפרמייר ליג בעונת 17/18 ובעונת 18/19, כאשר בעונה זו הוא נמצא במקום השני בטבלה.