הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא רצינו לעצור": ההצגה האדירה של צ'לסי

המספרים של מאונט והשבחים מטוכל. סיכום ה-0:7 על נוריץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.10.21 - 17:26
(getty)
(getty)

בקלילות יתרה. צ'לסי הביסה היום (שבת) 0:7 את נוריץ' והיא תישאר בפסגת הטבלה של הליגה האנגלית עם תום המחזור התשיעי של העונה. מייסון מאונט כבש שלושער, ונראה היה שהכל הלך לטובת אלופת אירופה, שרקדה על המגרש ורשמה מספר נתונים סטטיסטיים מעניינים:

* מאונט הוא השחקן ה-20 שכובש שלושער בפרמייר ליג עבור צ'לסי, כשרק לארסנל לאורך השנים היו יותר שחקנים שעשו זאת (21).

* זו הפעם ה-18 שהבלוז כובשים לפחות שישה שערים במשחק אחד בפרמייר ליג, יותר מכל מועדון אחר בהיסטוריה.

* מאז פרנק למפארד ב-2013, לא היה שחקן אנגלי שכובש עבור צ'לסי בארבעה משחקים רצופים בליגה, עד היום כשבן צ'ילוול עשה זאת.

* זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שארבעה אנגלים כובשים לקבוצה במשחק ליגה אחד. הקבוצה האחרונה שהגיעה לנתון הזה היא בורנמות' ב-2016.

"זו הייתה הופעה מעולה", סיכם תומאס טוכל. "השחקנים היו חדים והשקיעו מאמצים רבים. הם לחצו גבוה והשיגו הרבה כדורים, אבל כדי לכבוש שביעייה צריך גם קצת מזל ומומנטום. מגיע לשחקנים קרדיט, אבל זה בסך הכל משחק אחד. חבל לי על דניאל פארקה, כי לא עצרנו וגם לא רצינו לעצור. בהפסקה אמרנו שאנחנו רוצים להמשיך לדחוף קדימה. זה לא נעים, אבל זה הגיע לנו".

על הכוכב של המשחק, מייסון מאונט, הוסיף המנג'ר: "לא משנה כמה מרוצה המאמן יכול להיות, השחקנים ההתקפיים צריכים לכבוש כדי להיות מאושרים באמת. הוא חיכה זמן רב, אז זה טוב שהוא הצליח למצוא את הרשת כמה פעמים". מאונט עצמו אמר בסיום: "לפני המשחק שמתי על עצמי לחץ כדי להבקיע, אמרתי שהגיע הזמן שלי גם, ואז שמתי שלושער במשחק אחד. זה רגע אדיר בשבילי, כזה שאזכור עוד זמן רב".