יובל נעימי חתם בהפועל אילת עד לסיום העונה

סוף לסאגה: הרכז יצטרף לכדיר וקטש. הבעלים דורון הרציקוביץ': "יהיה לו שילוב קטלני עם אפיק ניסים". ניב ברקוביץ' צפוי להיחתך בשל הגעת נעימי, מכבי חיפה והפועל ת"א מתעניינות

זיו אברג'יל  10.12.13 - 17:20
הוא כבר על כביש הערבה? נעימי (צילום: עמוד הפייסבוק של מכבי ת"א)
הוא כבר על כביש הערבה? נעימי (צילום: עמוד הפייסבוק של מכבי ת"א)
תחילת כתבה

אחרי סאגה ארוכה שהחלה עוד בקיץ, יובל נעימי חתם היום (שלישי) עד סוף השנה עם אופציה לעונה נוספת בהפועל אילת. הגארד, שהצטרף למכבי תל אביב בקיץ אבל מיעט לקבל דקות משחק אצל דייויד בלאט, שוחרר מהצהובים בשבוע שעבר וכעת הוא מצא בית חדש.

כזכור, במכבי ניסו להגיע להסדר לפיו נעימי יעבור לגלבוע/גליל ויחזור אליהם בעונה הבאה, אך חוקי המנהלת לא אישרו את המהלך. הוא נותר בסגל הצהוב עד שבוע שעבר, אך אז הותר חוזהו ומספר קבוצות, ביניהן גם גלבוע, מכבי ראשל"צ ומכבי חיפה, הביעו בו עניין. בסופו של דבר זוהי אילת שזכתה בשירותיו. "אני מודה למכבי שכיבדו את הרצון שלי ללכת לשחק בקבוצה בה אוכל לזכות לדקות משחק, על אף שהיה לי עימה חוזה מחייב", אמר נעימי.

נעימי מצטרף לרכש ישראלי בכיר אחר שעשתה הקבוצה בשבוע שעבר, כאשר צירפה את אלישי כדיר. עם זאת, הקבוצה של עודד קטש זקוקה לחיזוק בהול מאחר היא רושמת כבר שלושה הפסדים ברציפות, כולל 91:71 כואב להפועל חולון אמש.

בשל ההצטרפות של הגארד ועיבוי הקו האחורי, שחקן אחר ישלם את המחיר: מדובר בניב ברקוביץ', שצפוי להיחתך מהסגל בקרוב. מכבי חיפה, שזקוקה לשחקן חוץ בשל פציעתו של מורן רוט, מתעניינת, כאשר גם הפועל תל אביב בתמונה.

בעלי הקבוצה, דורון הרציקוביץ', התייחס להחתמה: "נעמי הוא בדיוק מסוג השחקנים שהקבוצה שלנו צריכה - לוחם, מנהיג ושחקן שלא מוותר בשום שלב של המשחק. זו ההחתמה שהקבוצה שלנו צריכה ותאפשר לנו את השגת המטרות שהצבנו לעצמנו בתחילת העונה – אפיק ונעימי יהיו שילוב קטלני".