הפסד ראשון לשרף: "נצטרך להילחם עד סוף העונה"

ראשל"צ התארחה אצל גלבוע ונוצחה 85:68. דרוקר: "ההפסד לראשל"צ בגביע ישב לנו בראש"

זיו אברג'יל  05.01.14 - 23:47
תחילת כתבה

אחרי שהביא עימו הרבה רוח במפרשים, צביקה שרף ספג הערב את ההפסד הראשון שלו כמאמן ראשל"צ. הבחורים מעיר הין התארחו אצל גלבוע/גליל ונוצחו 85:68. רק לפני שבועיים, נפגשו שתי הקבוצות ברבע גמר הגביע, אז ידו של שרף היתה על העליונה, הערב, הוא חזר לקרקע.

"גליל שיחקו הרבה יותר טוב, מבחינת אחוזי קליעה, מבחינת מהירות", אמר המאמן בסיום, "ההגנה שלנו לא היתה טובה. לא הגיע לנו לנצח. שיחקנו הרבה פחות טוב ממה שאנחנו צריכים לשחק כדי לנצח פה. ההגנה, התיאום התקפי ויותר מדי שחקנים לא הגיעו ונתנו את הפוטנציאל שלהם".

"לא שכחתי לרגע ואני אומר ואמרתי, אנחנו קבוצת תחתית, נלחמים נגד הירידה, צריכים לזכור את זה", המשיך שרף, "ראשל"צ לא תנצח ביום אחד כל קבוצה בארץ. צריכים להלחם עד הסוף כדי להשאר בליגה. נכון לרגע זה, לא יכולים לעשות שינוי בזרים. אם יהיה ישראלי טוב שנוכל להביא אז נביא אותו אבל זה לא נראה כרגע".

"הלכידות שלנו כקבוצה עשתה את ההבדל", אמר מאמן גלבוע שרון דרוקר, "שיחקנו חזק מההתחלה כי היה לנו בראש ההפסד בגביע. שלטנו במשחק, היו רגעים שהם דיגדגו אותנו אבל נכנסנו למומנטום. פנינו לליגה הבלקנית, לרומניה והמשך המאבקים גם פה. אין ספק שהניצחון הזה נתן לנו הרבה תקוות ואמונה בקבוצה. יותר בטחון. נצטרך להתחזק אבל שיחקנו שני משחקים טובים".