הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי הגישה תלונה ל-NBA על האולם. גיא גודס: לא מכובד

מבנה ללא חדרי הלבשה, פרקט חלק ותאורה בעייתית - זה מה שחיכה לאלופת אירופה במתחם ברוקלין קולג'. המאמן: "מפתיע מאד, חשבתי שאני ביוון". על בלו: "נשמח אם יתחרט ויחזור אלינו"

רועי גלדסטון, שליח ערוץ הספורט לניו יורק  07.10.14 - 09:27
תחילת כתבה

הכל גדול וחדש יותר בארצות הברית? מתברר שלא. אולם ללא חדרי הלבשה, פרקט חלק ומסוכן ואפילו תאורה לא מושלמת - זה מה שחיכה למכבי תל אביב במתחם ברוקלין קולג', שם היא נאלצה להתאמן לקראת המשחק מול הנטס. עובדה זו עוררה את זעמם של אנשי אלופת אירופה ונציג היורוליג שמלווה את הצהובים, ויחד הם הגישו תלונה רשמית ל-NBA על הנושא.

גיא גודס, מאמן מכבי ת"א ואחד שראה בחייו אולם או שניים, הגיב בחריפות: "נציגת היורוליג מגיעה לניו יורק, והמגרש מאוד לא מקצועני, לא מחמיא. מגרש חלק, מאוד מסוכן לשחקנים. זה מאוד מפתיע אותי הסיפור הזה. פחדתי שהשחקנים ייפצעו. הייתי בטוח שאני נמצא ביוון, באיזה פרבר קטן בסלוניקי, ככה האולמות נראים שם פחות או יותר. זה לא מכובד הסיפור הזה. חבל שככה מתנהגים כי אני חושב שיש פה אולמות יותר טובים".

אורח מיוחד באימון של מכבי היה דייויד בלו, שפרש בסיום העונה האחרונה מכדורסל. במכבי כמובן מקווים שבלו ישנה את דעתו בשלב כזה או אחר, אבל גם גודס מבין שלא כדאי לבנות על זה. "ברור שנשמח אם פתאום בלו יתחרט ויגיע לקבוצה, אבל ממה שהבנתי הוא לא מתחרט. הוא רוצה להמשיך בחלק העסקי בחייו. אם יהיו שינויים מרחיקי לכת, נשמח לדעת מזה".

על המשחק מול קווין גארנט וחבריו אמר המאמן: "אנחנו שמחים להיות בברוקלין, מאוד שמחים. נקווה שנסיים את המשחק מול הנטס בצורה טובה, שכולם יישארו בריאים, כי הדבר האמיתי - הליגה והיורוליג - מתחיל בקרוב. סיימנו את האימון בריאים ושלמים, זה מה שחשוב".

ומה לגבי סופוקליס שחורציאניטיס, שכידוע לא הצטרף למסע בארצות הברית? "אנחנו יודעים שהוא מתאמן ומנסה להיכנס לכושר ולחזור לבריאות המלאה. כשנגיע לארץ הוא יצטרף לאימונים, ואז נראה איפה אנחנו עומדים. אם נראה שהוא כשיר ומסוגל לשחק - נצרף אותו מיד". סיפר גודס.